Problem Z GADU GADU

No mam taki problem nie mogę nic wysyłać przez gg żadnych fotek ani plików przez opcje menu wyślij plik?? Wiecie co możeb yć przyczyną. Włącza się i stoi w miejcu. A plik ma kilka kilobajtów np 20

a jką masz wersje gg i jaką masz windę?

a moze kolega za natem siedzi ? lub osoba do ktorej chce wyslac plik ?

ja pocelam wysylanie przez Skype wszelkich plikow. Dla tego programu nie ma znaczenia nat.

No to tak GG w wersji 6.1 a co do windowsa to XP chyba SP1. Net neostrada 128

Jeżeli masz winXP ,to masz świetny program za pomocą którego prześlesz każdy plik.Nazywa się messenger.A jak pobierzesz sobie MSN mesenger to już jest super i wszystko legalnie. :lol:

A odbiorca ma ustawione przyjmowanie wiadomości graficznych ?? Niech ustawi sobie na maxa czyli chuba 256kb i wtedy spróbujcie :wink:

witam- niestety ja tez nie moge czesto wysłac z gg zadnego pliku chociaz wiem ze jestem autoryzowany u drugiej osoby mam IP publiczne ,natomiast w tlenie działa mi wszystko i wideokonferencje i przesył plików …

Spróbuj je może przeinstalować…

przeinstalowanie gg nic nie da

:roll: w gg można wysłać pliki lub fotki na dwa sposoby: wklejanie do rozmowy lub w opcji prześlij plik. Wszak jest kilka warunków: należy być autoryzowanym przez użytkownika, któremu coś wysyłamy czyli być na jego liście kontaktów, tenże użytkownik musi kliknąć, iż zgadza się abyś mu coś przesłał. Ponadto jeśli te warunki są spełnione to pasek postępu wysyłania pliku może trwać nawet kilka lub kilknaście minut - zależy od przepustowści łącza. Na dodatek należy pamiętać aby gg było z opcją komunikatora (starsze wersje tego nie posiadają).

wyłącz Firewall’a

mi tez sie tak dzieje…pewnie coś z gg jest nie tak…ale nie twoim tylko ogólnie…


Asterisk

Po co krzyczysz??

ps. Chyba nigdy się nie doczekamy sprawnego GG :frowning:

minio - tak samo nigdy nie doczekamy się 100 % swobody bezpieczeństwa komputera bo zawsze jakas luka będzie ;/

Post nr 1 :

Kurna gościu - nie powtarzaj się, bo stracę cierpliwość! :evil:

Czy myślisz, że jak zalożysz tu temat - to my tego nie

zobaczymy! :evil: :evil: :evil:

Post nr 2 :

Jak stracę cierpliwość - to np. zostaniesz zbanowany na mój

wniosek! :evil: :evil: :evil:

Post 3:

Jestem kobietą!

:twisted: :twisted: :twisted:

I nie interesują mnie Twoje problemy emocjonalne!

To jest Forum dla legalnych! A i nie jestem pewna, czy na forach zgoła

nieoficjalnych - nie dostałbyś porady w stylu: "najlepsze, co zrobi Twoja

panna - to wymieni Cię na coś innego"!


Po skasowaniu cytowanych OT, połączyłem

wszystkie posty w jeden.

Asterisk

Lepiej przeproś też za to:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=16224

:evil: :evil: :evil:

==:> trufla

Zlamałeś regulamin wielokrotnie

Jeżeli to się będzie powtarzać :twisted: - zostaniesz zbanowany :!:

Na razie Twoje posty :roll: zostały skasowane, jako OT

troche za daleko człowieku brniesz z tymi postami, bo nie wolno mówić takich rzeczy tutaj (to po 1) po 2, chyba nie chciałbyś żeby tobie ktoś złamał hasło i ukradł konto, po 3 jest to zabronione w polskim prawie (przynajmiej tak jest orzeczone) no a po 4 i tak nie dostaniesz archiwum swojej dziewczyny bo byś musiał włamać jej sie na komputer a nie odgadnać hasło i wtargnać na jej konto , gdybyś nawet wlazł jakoś na jej konto :roll: to archiwum nie będziesz mieć !!

Nie ma sie go już po co czepiać. Wszystko wyjaśnił Asterisk tym postem

Dokładnie - topic zostaje zamknięty