Problem z Gadu-Gadu

Witam. Mam problem z moim numerem na gadu-gadu. Otóż, gdy próbuje się połączyć z moim numerem ( na innych chodzi wszystko OK ) pokazuje się błąd GG " Wysyłaj, Nie wysyłaj". Czysciłem rejestr, robiłem reinstally gg, ale nic nie pomaga. Ma ktoś może jakiś pomysł ? Dodam jeszcze, że gdy wchodze na gg mam status niedostępny, dopiero gdy ustawie na z/w lub dostępny wtedy wychodzi z gg i pokazuje się ten błąd. Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Może masz syf na kompie, skanowałeś system?

Skanowanie avastem dało wynik pozytywny. Zadnego wirusa, ale przeskanuje jakimś innym programem jeszcze…

No, przyda się. I skaner http://www.ewido.com.

Sensownym rozwiązaniem jest używanie AQQ który nie ma tak drastycznej liczby bugów i lepszą obsługę różnych sieci.

Przeskanóuj kompa. KIS_v7 albo AVG Anti-Spyware 7.5 oba są bardzo dobre.

Woli GG, bo nie wie, że istnieje coś lepszego :stuck_out_tongue:

Ale tak wracając do tematu: przydałoby się sprawdzić na innym komunikatorze czy połączy się z siecią GG na tym numerze.

amaru ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

a może masz dużo plików na dysku twardym (tymczasowe, tymczasowe internetowe, programy, pliki xml)

oczyśc dysk twardy.jak nie pomoże to znaczy że nie masz połączenia z internetem lub masz wolny komputer.