Problem z gadu-gadu

Ludzie mam prośbe co mam zrobic, dziele komputer z bratem mamy gg i 2 numery jeden jest moj drugi jego, zabezpieczylem swoj nr haslem profilu a on coraz wchodzi i wyciąga z config,dat moje hasła, próbowalem programem do szyfrowania folderu z moim profilem ale gadu gadu wtedy nieczyta mego profilu. Co tu robić ??? pomóżcie please! !!

przeżuć się na TLEN albo Mirande bo to obsługuje GG i jest lepiej w plikach zabezpieczone

ja bym na poczatek porozmawial z bratem a jesli rozmowa nie poskytkuje to bym ciachnoal haslo na kompa i niech sie z tym pomeczy :twisted: :twisted: :twisted: a jak sie poskarzy to prewencyjnie z deski w glowe :lol: bo chyba jakis ten brat nienormalny jest :x wykradac hasla :shock:

p.s.

mozesz jeszcze sprobowac ukryc folder z gg w swoim profilu programem sekretnik folder zniknie zupelnie z systemu ale czy to pomoze to nie wiem mi program odpowiada a i jest do sciagniecia z vortalu :slight_smile:

ukryj pliki prawym ukryj plik i ok

Oty z tematu Kosz.

Rozwiązaniem tego problemu są tylko i wyłacznie osobne konta na partycjach ntfs. Oczywiście z hasłami i konta nie administrator, a zaawansowany użytkownik.

Tak jak napisał dary.zary mżesz użyć SekretNIK 1.0 Schowaj folder gg albo tylko config,dat . Jeszcze jeden folger jest w C/Documents and Settings/Uzytkownik/ >>> Gadu-Gadu.

Problem w tym że gg może mieć problem z odczytem takich plików schowanych sekretnikiem. :?

niewiem jakos tym sekretnikiem próbuje ukrywać i wszystko dalej widać i można wejśc :cry:

bombell powiedz no mi czy wy macie osobne konta na komputerze z hasłami, i partycje w NTFS??

ja schowalem sekretnikiem ten folder gadu-gady i u mnie bylo wszystko w porzadku jak sie okazuje ja nadal mam ukryty tym programem ten folder :slight_smile: wiec moja rada byla sprawdzona :smiley: nawiazujac do twojego postu to tam muszisz miec wlaczony dostep zabroniony :slight_smile: a i za kazdym razem jak uruchomisz program to wszystkie ukryte foldery sie pojawiaja :slight_smile:

próbuje sekretnikiem ukrywa mi w C:\Program Files\Gadu-Gadu\users\Ja ale nieukrywa mi w C:\Documents and Settings\konto\Gadu-Gadu\Ja niewiem czemu może wykasowac z Documents and Settings i przeniesc do users w program files i bedzie chodziło?

wiesz lepiej ukryj caly folder gadu-gadu w document and settings tak bedzie lepiej i bezpieczniej :smiley:

Mozesz usunąć ten folder do kosza . Sprzwdz czy po restarcie GG normalnie sie uruchamia i i czy ten fofder się na nowo nie stworzył.

Jak będą problemy to z kosza zawsze możesz dać " przywróc"

Nie ustawiaj zeby samo gg logowało sie do serwera ustaw to zeby przy włanczaniu było trzeba podac haso do serwera i on tego nie złamie!!

no ale autor napisał że jego brat wyciąga z configa.dat hasło.

p.s nie możesz np. założyć hasłą na folder z plikami twojego konta gg ? istnieje wiele programów do tego, np. produkt Steganosa

bla bla możesz też zmienić komunikator albo wygrzebać jego hasło można też oczywiście użyć progsów do ukrycia i szyfrowania to dobre rozwiązanie :wink: a jak nie pomoże to wtedy też mu pogrzeb tam gdzie by nie chciał :twisted: poszantażuj brata czymś a jak nie to TLEN, Miranda lub inny komunikatorek