Problem z Gadu Gadu

Cześć Wam!

Mam od przedwczoraj dopiero internet (stałe łącze na antenę)

Mam problem z zarejestrowaniem się w GG (wersja 6.0).

Na samym końcu pisze mi, że nie można połączyć się z serwerem rejestrującym i że mam spróbować później. Próbowałem już kilka razy, ale dalej tak się dzieje. Czy u wszystkich na początku tak było?

Nie wiem co dalej robić :slight_smile:

niestety czasami gadu “siada”… polaczenie jest ale nie mozna np sciagnac listy kontaktow… sprawdz czy masz najnowsza wersje gadu choc nie wiem czy to ma znaczenie… jesli dzis sie nie polaczysz sprobuj jutro

lub zainstaluj Tlena który obsługuje użytkowników Gadu Gadu

http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=242&t=23

jednak aby korzystac w tlenie z gadu trzeba miec juz swoj numer, a z tego co napisal arsiw wynika ze numeru jeszcze nie ma. dlatego tez ucieczka w tlen niewiele da :slight_smile: choc faktycznie tlen jest duzo lepszy i po uzyskaniu numeru lepiej od razu sie na niego przesiasc :slight_smile:

moja koleżanka nie może się już zarejstrować z 2 tygodnie a kumpel nie może importować listy kontaktów. GG TO KICHA

Witam,mialem,(mam) ten sam problem od miesiaca,wkoncu zarejestrowal mnie znajomy z drugego kranca polski,niech s[robuje moze ktos inny Cie zarejestrowac :smiley:

ja nie mam tego problemu tylko moi znajomi

Ekipa gg ma po prostu słabe serwery - nic nie poradzisz; musisz czekać … :?

Spróbuj zainstalować AQQ - jest możliwość utworzenia GG …

http://www.myportal.pl/akuku.php

Gdy zainstalujesz wchodzisz :

  • Plik

no niewiem czy macie racje że GG siada.Właśnie przed chwilunią rejstrowałem się do znakomitego GG i …ZAJERESTROWAŁ MI SIĘ !!

Problem w tym że nie wiadomo o co chodzi z tym. Kumpel musiał zmienić hasło u siebie na Gg nie można było za żadne skarby, ja poszedłem do siebie i bez problemów zmieniłem na jego numerze. Dodam tylko że to ta sama sieć. :roll:

pół mojego miasta nie może zarejstrowac się na gg :frowning: