Problem z gadugadu

(Tony321) #1

Witam. Znalazłem powazny bład w gg i nie wiem czy juz o nim wiecie ...

Gdy Moja siostra wejdzie na swoje gg a potem juz z niego zejdzie to wybiera opcje ; Gadu-Gadu --> Uzytkownik--> i wybiera mnie. po czym otwiera sie okienko startowe i trzeba wpisac moje hasło. No dobrze nie byłoby w tym nic dziwnego gdbyby nie to ze jak jeszcze nie wpisałem hasła i uruchomie drugie okienko zeby móc wpisywac hasło to pierwsze sie zamknie (w tym czasie otworzy sie gg bez wpisywania haseł osoby ktorej nick był w pierwszym okienku startowym w tym przypdaku moje) i otworzy sie drugie. Jest to powazny bład i nie wiem czy wystepuje tylko u mnie ze bez potrzeby wpisania haseł moge siedziec na siostry gadugadu lub ona na moim... Prosze o wyjasnienie problemu.

PS: na poprzedniej wersji gadugadu czyli 7.5 tez występował ten bład i uzywam windows XP z sp 2 jesli to jest potrzebne..

(sdar) #2

Jeśli będą pojawiały sie takie “porady” to pojawią się też ostrzeżenia.

OTy-> KOSZ

(Zbych ) #3

Na którejś wersjii 7,5 był taki błąd i był jeszcze poważniejszy gdyż z okna logowania GG można było uruchomić wszyskie konta gg jakie znajdowały się na danym kompie wpisując hasło swojego GG , te problemy nadal pozostają ale tylko w przypadku uaktualnienia starszej wersji do wersji 7.6 , aby się ich pozbyć należy zdeinstalować GG , usunąć wszyskie pozostałości łącznie z wpisami w rejestrze, zrestartować kompa i zainstalować ponownie wersje 7,6.

(Tony321) #4

zbych1 niestety to co napisałes nie pomogło :confused:

(snajper$) #5

Usuń tą wersje usuń folder gadu-gadu przeczyść rejestr i zainstaluj wersje 6.1 ta wersja jest stabilna a jak nie to przejdź na tlena bądź konnekta