Problem z gadżetem pogoda- usługa niedostępna

trzeba bylo sie podzielić

PeterMac u mnie ten gadżet tez nie działał, pobrałem go przed chwilą.

Działa ale trochę dziwnie ponieważ w sidebarze nie idzie rozwinąć na kolejne dni. Po za sidebarem mam wskazania na 3 dni.

to nie Y-Weather ze sie rozwija, a wskazania są na 3 dni tak ma być, nie widze tu nic dziwnego

No to na moje nie jest za ciekawy. Gdzie tam taką pydę trzymać na pulpicie zaś dla sprawdzenia kolejnych dni przeciągać go z sidebara, absurd.

Ale to jest tylko moje zdanie, każdy ma prawo mieć inne :slight_smile:

Jest taki fajny gadget, który pokazuje dokładną pogodę nawet w najmniejszych dziurach w Polsce i na całym świecie. Nawet prognozuje kolejnych pięć dni i nie kłamie.

Nazywa się: AccuWeather.com i można go pobrać ze strony o tej samej nazwie.

^wszystkie alternatywne gadzety i w tym AccuWeather są obleśne na wygląd, 3 dni kolejne prognozy w zupelnosci wystarczają, a jak ktos chce na wiecej dni to mozna wejsc na strone http://weather.msn.com skąd gadzet czerpie info

Jak dla mnie to AccuWeather wygląda ładnie:

Deunan K. - dobrze wiem jak on wygląda po co ten screen :slight_smile: ? nie wyglada zbyt ładnie, ale nie bede sie sprzeczał mi sie nie podoba Tobie tak, temat wątku nie jest o AccuWeather tylko o problemie z niedzialającym gadzetem pogody Microsoftu.

ten orginalny bardziej mi się podoba od AccuWeather ale nie chce ingeroewać w system więc pozostane przy nim.

zomo_prl - nic nie ingerujesz w system tylko go jeszcze poprawiasz po Microsofcie :slight_smile:

PeterMac poprawił gadżet pogodę : http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=174614

Pojawił się kolejny, dość ciekawy gadżet:

beztytuuhs1.th.jpg

używałem go do czwartku, potem go zamknąłem (nie usunąłem), wygodne jest to że wystarczyło klknąć na żółtym pasku i pojawiały się informacje na następne dni.

Podobnie jak na yingyangweather, który bazuje na AccuWeather z tym, że ten jest chyba przyjemniejszy dla oka

przechwytywaniedd9.th.jpg