Problem z Gainward 6600

Czy komuś sie zdarzyło, że karta graficzna upaliła sobie piny, topiąc AGP. :frowning:

Z tego co sie dowiedziałem upaliły sie 12V i NC.

Ludzie z serwisu twierdzą że to moja wina bo cos nie zrobiłem czy coś. Sam nie wiem co o tym sadzić.

Poniżej zamieszczam co im wysłałem:

Znajomy mowił że można to naprawić usuwająć całkowicie upalone piny i zasilając karte przez gniazdo wentylatora.

Zdjęcie upalonych pinów:

agp.jpg

Czekam na jakieś rady i pozdrawiam. Sorrki za bledy.

PS. Ten model karty jest zasilany tylko z AGP i nie ma dodatkowego złącza

nic nie widać

Wiem ze jakosc jest b. marna ale narazie karta jest w serwisie a to jest jedyna fota jaką narazie posiadam

Sorry

Czyli jak to w życiu w wyniku uszkodzenia sprzęt bez winy użytkownika i daniu go do naprawy serwisanci wmawiają ci że to ty uszkodziłeś tą Grafike a nie z wyniku sprzedaży wadliwego wgzemplarzu. Skąd ja to znam :frowning:

Mi się to raz zdarzyło, ale na szczęście samemu ! naprawiłem tą usterkę. Ale jeśli nie posuiadasz odpowiedniej wiedzy, to lepiej nie próbuj samemu grzebać przy karcie, bo narazisz tylko swoich rodziców na nowy wydatek. Naprawę zostaw fachowcom :!: :-x :?

polski_rolnik Ty napewno masz umiejętności do naprawiania sprzętu. Czytając twoje posty nie sądze, że umiesz wymienić baterię w pilocie więc pls stfu. Co do grafy to naprawde powątpiewam, że przez usera przypaliła slot :wink:

urzekła mnie Twoja historia. Jesli faktycznie to zrobiłeś to powiedz jak. Bo narazie to wiemy tyle co nic :wink:

Niestety ale nie powiem z prostej przyczyny - to nie jest profesjonalne forum, a do dokonania tej naprawy potrzeba dużej wiedzy, której niestety laicy z forum dp nie zrozumieją. :x Dlatego lepiej będzie jak zaniosą swój sprzęt do serwisu :!:

Dawaj. Może zrozumiemy. My laicy chcemy to uslyszeć!