Problem z Gears of War. (może bardziej ze sterownikami :) )

Witam mianowicie mam taki problem, ze po zainstalowaniu Gears of War wyswietla mi sie wiadomosc o tym ze powinienem zainstalowac sterownik 163.44 do kraty graficznej (sterownik nVidia), mam karte GeForce GO 7400 (laptop) pozostale parametry komputera to 1gb ram-u proc Centrino duo 1.73 Ghz system Vista Home Premmium (dokładniej laptop HP Pavilion dv 6233eu), wracajac do problemu ten sterownik nie obsluguje mojej karty graficznej, jednak czytalem ze trzeba zmodyfikowac plik .INF i bedzie dzialac.

Tylko ze ja nie mam pojecia co to za plik i jak go zmodyfikowac :slight_smile:

Mam dokladnie ten sam problem co tu:

http://forums.nvidia.com/lofiversion/in … 44782.html

Sterowniki pobralem ze strony podanej w tym temacie. Jezeli ktos ma pojecie jka naprawic problem to blagam o pomoc, bo jak narazie jestem 119.90zł w plecy ;/

Maroo89 :slight_smile:

Raczej wyrzuciłeś te pieniądze. 7400 nie nadaje się w ogóle do gier, a Gears of War swoje wymagania ma.

Hmmm 7400 nadaje sie do gier o to sie nie martw ^^ gralem w UT3 bez zadnych przeszkod dziala na srednich detalach, F.E.A.R itp na najwyzszych wiec o to ze sie nie nadaje bym sie nie martwil.

Sharapova ma racje. Ogólnie jakikolwiek laptop by nie był nie nadaje się do gier. Więc jeśli jakaś gra rusza u Ciebie to dobrze, a jeśli nie to nie narzekaj. Mam kolegę, któremu Crysis nawet śmiga na laptopie (na low detalach, ale śmiga), ale zdarzy się, że inna gra się nie odpali i już. Założę się, że za cenę laptopa dostałbys pożądnego kompa, ale to nie moja sprawa… Taka prawda.

Dobra, to wasze zdanie ja mam laptopa i znam jego mozliwosci, ale temat nie jest o tym “Czy laptopy nadaja sie do gier?” wiec prosze o nie wyrazanie swoich opinii na ten temat i nabijanie sobie postow, tylko skoncentrowaniu sie na pomocy w rozwiazaniu problemu.

PROBLEM ZOSTAł ROZWIąZANY :slight_smile: A CO DO TEGO CZY GRA POJDZIE NA LAPTOPIE… śMIGA BEZ NAJMNIEJSZYCH ZACIęć NA SREDNICH DETALACH…

daj znac jak to zrobiłeś gdyż mam ten sam problem z gears of war na lapie toshiba x200