Problem z GeForce 7600 GS

Otóż mam problem z włączeniem Wacrafta 3 FT, kiedy włanczam pokazuje mi się czarny ekran i komputer się zacina. W 99% jestem pewny, że jest to wina mojej karty graficznej (GeForce 7600 GS), ponieważ jak chce np. oglądać jakiś film to musze zmieniać we właściwościach w Rozwiązywaniu problemów na wyłączenie wszystkich przyśpieszeń DirectDraw i Direct3D, ale kiedy mam to włączone to przy uruchamianiu gry wyskakuje mi, że nie wykrywa mi directa ; x. Na drugim kompie z inną kartą graficzną nie mam z tym problemów :. Pomocy !!

jaki zasilacz?? może niewyrabia.

Zasilacz raczej dobry, bo ostatnio wymieniałem i do tego w naprawie dolożyli właśnie mi tą kartę :/.

Nie miałem na myśli czy dobry (źle zapytałem) jaki model dokładnie (etykieta widoczna po sciągnięciu bocznej “klapy”) pozatym najlepiej podaj cała konfiguracje sprzętową kompa , jak zasilacz wymieniali serwisanci to mogę przypuszczać tylko że zapewne włożyli jakiś no-name za 20zł , a jeżeli komp był w serwisie czy to na gwarancjii czy to zapłaciłeś za usługe to ma on działać i proponuje go tam zanieść , moge również przypuszczać znając troche przyzwyczajenia serwisantów że nawet nie sprawdzili tego kompa pod większym obciążeniem zapuszczając jakiegoś benchmark-a.

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Temat przenoszę w odpowiednie miejsce.