Problem z GeForce 7900 GT/GTO

Witam, to znowu ja. Tym razem mam problem z moją ciocią GeForce. Występują kropki, paski i różnego tego typu rzeczy. Przedtem również tak było, ale wystarczyło zmniejszyć moc, i można było użytkować. Tym razem znów tak robiłem przez 2 programy:

  • MSI Afterburner

  • PowerStrip

Przedtem to tamten drugi dał rade - PowerStrip, aczkolwiek teraz z nim ani rusz. Dodam również zdjęcie z pulpitu:

http://oi39.tinypic.com/d9s05.jpg

Jeżeli coś można z tą kartą zrobić to powiedzcie co.

Pozdrawiam.

Wymienić.

Karta graficzna się zużywa niestety pozostaje wymiana.

Pierdoły, żadne zużycie, problem nie dotyczy “tradycyjnie” lutowanej elektroniki, dzięki czemu np: mój c128 działa po dziś dzień. Serie 6xxx, 7xxx, 8xxx, 9xxx mają zawalone układy BGA, parę lat pracy i lądują w koszu (naprawa nieopłacalna). Moja GF7600GT padła identycznie, jak chwilowo nie masz innej karty na podmiankę możesz spróbować wygrzać kości pamięci na karcie. Moją ogrzałem opalarką i jeszcze przezipała prawie 5 miechów po czym już nic nie dawało się zrobić…

Ganomant ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

OTy - kosmos.