Problem z GeForce 9300m - kod 43

Witam

mam problem z kartą graficzną NVidia GeForce 9300m , a więc zaczęło się tak wyłączyłem normalnie komputer po jakimś czasie go włączyłem i gdy próbowałem uruchomić gre wyskoczyło mi aby zmienić tryb wyświetlania wiec zajrzalem do menadrzera urządzeń patrze a tam w właściwościach karty “System Windows zatrzymał to urządzenie, ponieważ zgłosiło ono problemy. (Kod 43)” próbowałem przeinstalować sterowniki restartować komputer i nie pomogło czy karta już się “zjechała” czy jest to błąd leżący gdzieś indziej? prosiłbym o pomoc i z góry dziękuje.

Mój Komputer to:

Procesor: Intel® Core™ 2 Duo T6600 2,20GHz 800/2M

System Operacyjny: Windows Vista Ultimate SP2

Chipset: SiS 672 + SiS 968

Pamięć operacyjna: 4GB SODIM DDR2 667MHz

Ponieważ twój sprzęt to laptop, można śmiało wysunąć hipotezę - że właśnie coś się stało z płytą główną. Oczywiście - możesz na wszelki wypadek przeinstalować sterowniki chipsetu, niemniej ja obstawiam że bez wizyty w serwisie się nie obejdzie.

znalazłęm 2 podobne wręcz identyczne wątki na zagranicznych forach, jednak z nich wynika tyle że obydwa laptopy poleciały do serwisu, co było wspólne dla tych problemów oprócz rzeczy tematowych to windows vista.

Na początku spróbuj przeinstalować sterownik -> pewnie nic nie pomoże, pozniej przeinstalować system.