Problem z GeForce FX 5200+Telewizor

Witam mam wielką prośbędo kogoś aby mógł mi wytłumaczyć dlaczego jak podpinam mój komputer pod TV to obraz na telewizorze jest czarnobiały ?? od znajomego dowiedziałem się, żzebym zainstalował starsze sterowniki do Grafy teraz mam sterowniki 7.1.8.4 .

Data sterowników to 2005-02-24 naprawdę to jest wielka prośba jeżeli ktoś mogłby teraz mi pomóc to proszę na GG 3141726 i ostatni prośba o linki do straszych wersji sterowników.

Dziękuje pozdrawiam was Hubert

Czesc Nie martw sie ja tez mam ten proble tylko jak przezucam obraz to mam taki bordoby i sie wiecznie zca czyli sie rozmazuje, miga

A nawet nie wiem czy to zalezy od sterownikow

Chcialbym zebyscie nam pomogli :slight_smile:

Napewno nie jest to wina sterownikow…kumpel mial identyczny problem i w jego przypadku pomoglo wymienienie przewodu na przewod z koncowkami typu chinch

poczytaj

http://aukcja.onet.pl/phorum/read.php?f=268&i=84230&v=&t=48863

dziękuje wam za odpowiedzi. Owszem już też doszedłem do tego, że to nie wina sterowników :stuck_out_tongue: czyli pozostało zakupic wtyka eurozłacze > chinch :stuck_out_tongue: no cóż jeszcze raz szczerze dziękuje wam za pomoc.

Pozdrawiam

@Edit FreeoN jesteś Genialny dziękuje Ci bardzo bardzo za linka do tego wystarczyło zmienić aby sygnał wysyłany byl nie s-video tylko Composite. Jeszcze raz wielkie Ci big Thx oby więcej takich pomocnych ludzi tutaj takich jak ty Pozdro Wielkie i Wielkie THX! !!

Nie no az sie wzruszylem :P:P

A jesli chodzi o pomoc po to jest forum i jego uzytkownicy…

Pozdrawiam,