Problem z geforce fx 5200

kupilem pare dni temu geforce fx 5200 128mb 128 bit i jak włączam nfs 2 undergrund wszystko obi sie czerwone i niekture teksty sa nieczytelne

przy prostych grach typu cool pool 3d jest wszysko ok help :frowning:

NFS 2 Underground ma bardzo wysokie wymagania sprzetowe.

a moze napiszesz jakie masz podzespoly bo chyba samej karty graficznej nie masz?? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Napisz jakiiego masz kompa a nfs u2 powinien śmigam dobrze na tym geforcie.

Tak na marginesie to złą kartę sobie wybrałeś

:stuck_out_tongue: :PPP też mam taką :!: nie każdego stać na frykasy :!: :PPP :stuck_out_tongue:

będzie to zapewne spowodowane sterownikami!! zapewne zainstalowałeś te z płytki dołączonej do karty, a NFS U2 wymaga najnowszych :!:

jeżeli masz Windowsa XP to zainstaluj: 66.93

jeżeli masz Windowsa 98/ME to: 66.94

wypróbuj, powinno być ok :slight_smile:

Witam i pozdrawiam . Mam identyczną karte producent ( MSI ) i na NFS jest ok . Musisz szukać winy gdzie indzej , albo przeinstaluj stery karty .

NFSUG 2 spokojnie dziala plynnie na 800-600 medium detail i niepelny high bez aliasingu pelnego na Athlonie 2GHz 256MB karcie GF4 MX440 128MB /128/ - plynnie (bez OC)

wiec u ciebie tez musi

chodz przyznam ze do pelnej plynnnosci brakuje jeszczce 256MB

masz tylko 256MB to

ustaw widocznosc obrazu na na nizszy (tzw. budowanie budunkow itd.)

wlacz aliasing niepelny

i medium detail

stery najnowsze sobie zgraj

ewent. mozesz podkrecic 20% GPU 25% RAM

i bedzie smigac bez problemu, ze cos sie spali

no tak, ale kolega macpfra nie kupił Radeona tylko słabego GeForce`a i ma problem z NFS U2 więc co to ma do rzeczy :roll: :?

Zainsaluj jeszcze raz sterowniki :lol: od karty graficznej

I dlatego posty znacząco odbiegające od tematu skasowano.

Coś ze sterownikami,może starsza wersja i się gryzą

Ja tą grę widziałem chodzącą na Athlonie 2GHz+Geforce 2MX 64 Mb+256 Mb Ram,działało bez problemów,może masz włączony antyaliasing,który potrzebuje dużej mocy obliczeniowej,możliwe,że za słabe jest chłodzenie karty i ta się przegrzewa,czy problemy pojawiają się po jakimś czasie grania w NFS ?,jeśli tak to może być przegrzewanie się karty,czy inne gry,np Medal of Honor sprawiają takie problemy ?