Problem z GF2 MX 400 na Win Xp pro 64 bit


(L..@) #1

Witam !

Zainstalowałem system Windows XP Professional x64 Edition. Winsows automatycznie zainstalował jakies standartowe sterowniki do grafiki , z rozdzielczoscią nie ma problemow zadnych ale ... przy przesówaniu okien, czy przeglądaniu stron internetowych obraz nie porusza sie płynnie, widac wyrazne przeskoki całych okien i stron internetowych. Poczytałem troszke to forum ... znalazłem jakąś rosyjską stronke ze sterami do Nvidii sciągnałem "najlepsze" ( oczywiscie najlepsze wedłóg uzytkowników forum ) 29.42 ( tą wersje dostalem do karty ), 28.32 ; 45.23. Instalowałem ( z instalacją nie miałem zadnych problemów ) i próbowałem czy cos pomaga ... ale problem isniał i istnieje do dzis ...W "akcie desperacji" zainstalowałem system jeszcze raz ... zainstalowałem sterownik 29.42 ... i nic to nie dało ... moge powiedziec ze sterowniki sie instalują ale nie działają ... dodam ze na "zwykłym" Windowsie XP wszystko smigało jak trzeba !.

Ja doszedłem tylko do tego ze przy minimalnym przyśpieszeniu sprzętowym okna i wszystko co moze porusza się płynnie ... ale chyba kazdy wie jakie tego konsekwencje :confused:

( nie wiem czy sie dobrze wyraziłem ... ale macie foto )

ekran1.JPG

a tu do obejzenia pełny raport który zrobił EVEREST :

http://www.republika.pl/loga87/Report.htm

Licze na Waszą POMOC ... bo mi wiedzy i pomysłów juz brakło ...


(Zbych ) #2

http://www.nvidia.pl/object/winxp64_84.25_pl.html tu są orginalne sterowniki pod xp 64bit tylko że ze spisu wynika że nie obsługują twojej karty , ale może przegapili , może uda się je zainstalować

Złączono Posta : 23.05.2006 (Wto) 21:58

http://www.nvision.pl/download.php?list.9 może z tych któreś będą działały