Problem z gf7600gs AGP

witam mam problem odkoad kupilem ta karte filmy mi nie chca dzialac. robielm kjuz wszystko: formata, wgrywalem sp2, pelno kodekow roznego rodzaju testowalem (oczywiscie po wczesniejszym dokladnym usunieciu sterownikow, wpisow w rejestrze i plikow ze starymi kodekami czy sterownikami). Obecnie posiadam steroniki 91.47 i dalej to samo. Wczesniej mialem orginalne z plyty i tez nic nie pomoglo. Problem jest taki ze jak uruchomie film na kompie to komputer strasznie sie zaczyna zwieszac i trzeba zrobic restarta. Ktos wczesniej mial taki problem ? Co zrobic ? dodam tylko ze filmiki uruchamiane bezposrednio na stronce np. video.google.pl dzialaja bez problemu:/

p.s. gry dzialaja dobrze na wszystkich detalach filmiki z gier tak samo ale same filmy otwierane nie wazne czy w allplayerze czy w windows medial player powoduja zwieszenie komputera

PLEASEEEEEE HEEEEEEELLPPPPPPPPPPP

A co z syfem na kompie? Ad-awere + logi.

wszystko jest po formacie, czysciutkie wszystko, zorbilem formata i odrazu sterowniki od plyty glownej ==> karty graficznej ==> monitora ==> kodeki i wlaczam film i juz zwiecha, a jak odinstalowalem sterowniki i wlaczylem system od nowa ale bez sterownikow karty graficznej to firm sie wlaczyl tylko ze sie cial to normalne bo nie bylo sterownikow ale jak tylko zainstalowalem i nawet nie uruchomilem kompa od nowa juz sie film nie wlaczyl :confused:

dodam tylko ze po wylaczeniu przyspieszenia sprzetowego filmy dzialaja ale ja chce zeby dzialaly bez wylaczania tej opcji bo filmy pozniej dzialaja wolniej i w brzydkiej jakosci sa.

Zasilacz model firma

Jak to karta na agp to pewnie trzeba podpiąć dodatkowe zasilanie

Zasilacz nie znam firmy pisze “Take me” :stuck_out_tongue: 350W nowy, kupiony rzem z karta. karta od poczatku jest podlaczona dodatkowym zasilaniem. tak by wogole nie ruszyla ;p

Take me coś czuje że to jakiś codgeno podobny, kupiłeś dziada.

moze i dziad ale mocniejszy zasilacz nie rozwiazuje u mnie problemu

A jaką masz płyte i rodzaj AGP ja mam 4x i wer 2.0 i równiez mam podobny problem z FX 5500.

Spóbuj przeinstalować sterowniki od płyty głównej, mi to pomogło.

mocnijeszy tzn jaki? tu chodzi o to żeby napięcie trzymal a nie miał duzo cyferek… ;]

Mam dokładnie taki sam problem. Kupiłem nówke sztuka 7600gs Palita i po zainstalowaniu sterów filmy wieszają kompa na amen. Poczytałem że może być lichy zasilacz bo miałem jakiegoś pseudo 300watowca. Kupiłem nowego chifteca 420 i bez zmian. Format też bez zmian. Brakło mi już opcji. Mam płyte KOB KT 400. i athlona 2200+ 512ddramu.

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?

Jednej partycji, czy całego dysku?

Wywaliłem wszystko z dysku, dałem nowe partycje sformatowałem i postawiłem nowy system

Złączono Posta : 12.02.2007 (Pon) 21:48

Ja już doszedłem co było nie tak. Stery od płyty. Zassałem nowe i zainstalowało się AGP 3.0 cośtam i jest wszystko OK. Filmiki hulają bez problemu. Dzieki piotrek_444