Problem z gg dziwny

A zatem ma gg 7.0, win Xp sp2, Kerio Firewall, Kaspersky antyvir,

Chce wysłac do kogoś obrazek to w swoim oknie go widze ale osoba do której wysyłam nie otrzymuje, z drugiej strony jak ktoś chce wysłać mi obrazek to on widzi obrazek w swoim oknie a do mnie nie dochodzi, czy ktoś z Was spotkał sie z takim problemem, a i czasami też nie dochodza dłuższe wiadomości

ja tez mam taki problem z tym ze ja mam gg w wersji 6.1 (build 158) i AVG (Kerio tez mam i sp2) ale nie wiem czemu tak sie dzieje wiec poczekam az sie znajdzie ktos kto pomoze:))

a w Ustawieniach, komunikatro, przyjmuj wiadomości graficzne do 255 kb

to raczej nie pomoze bo on pisze ze moze wysylac, a jezeli obraz przekracza limit ustawiony w opcjach to go wogole nie wyslesz

ustawienia / połączenie i zaznacz opcję używaj połączeń bezpośrednich :slight_smile:

nie wiem jak jacrod ale ja mam zaznaczona opcje uzwyaj polaczen bezposrednich

oczywiście że mam włączone połączenia bezpośrednie, chyba napisze do twórców gg bo jakoś do tej pory nie znalazłem na to rozwiązania

Jest to poprostu wina tego, że ten obraz jest za duży…Każdy mały plik przejdzie lecz taki akurat jaki jest nie… Od tego jest np. poczta, lub jak wolisz…SKYPE :slight_smile: No gorzej jak ktoś nie ma skype-a albo poczty…A takie przypadki też są :roll:

Ja miałem taki sam problem z kolegą bo mieliśmy wyłączone

“połączenia bezpośrednie”.

Teraz mamy włączone on i ja i działa, przynajmniej u nas.

Możemy wysyłać zdjęcia do 255kb :slight_smile: