Problem z gg dziwny

(Jacrod) #1

A zatem ma gg 7.0, win Xp sp2, Kerio Firewall, Kaspersky antyvir,

Chce wysłac do kogoś obrazek to w swoim oknie go widze ale osoba do której wysyłam nie otrzymuje, z drugiej strony jak ktoś chce wysłać mi obrazek to on widzi obrazek w swoim oknie a do mnie nie dochodzi, czy ktoś z Was spotkał sie z takim problemem, a i czasami też nie dochodza dłuższe wiadomości

(Crazyworld82) #2

ja tez mam taki problem z tym ze ja mam gg w wersji 6.1 (build 158) i AVG (Kerio tez mam i sp2) ale nie wiem czemu tak sie dzieje wiec poczekam az sie znajdzie ktos kto pomoze:))

(Jacrod) #3

a w Ustawieniach, komunikatro, przyjmuj wiadomości graficzne do 255 kb

(Kulpek) #4

to raczej nie pomoze bo on pisze ze moze wysylac, a jezeli obraz przekracza limit ustawiony w opcjach to go wogole nie wyslesz

(georg010) #5

ustawienia / połączenie i zaznacz opcję używaj połączeń bezpośrednich :slight_smile:

(Crazyworld82) #6

nie wiem jak jacrod ale ja mam zaznaczona opcje uzwyaj polaczen bezposrednich

(Jacrod) #7

oczywiście że mam włączone połączenia bezpośrednie, chyba napisze do twórców gg bo jakoś do tej pory nie znalazłem na to rozwiązania

(S E B A11) #8

Jest to poprostu wina tego, że ten obraz jest za duży...Każdy mały plik przejdzie lecz taki akurat jaki jest nie... Od tego jest np. poczta, lub jak wolisz..SKYPE :slight_smile: No gorzej jak ktoś nie ma skype-a albo poczty..A takie przypadki też są :roll:

(Rysiek65) #9

Ja miałem taki sam problem z kolegą bo mieliśmy wyłączone

"połączenia bezpośrednie".

Teraz mamy włączone on i ja i działa, przynajmniej u nas.

Możemy wysyłać zdjęcia do 255kb :slight_smile: