Problem z gg-dzwiek


(Karolcia126k) #1

Czesc-mam mały problem!! czy mógłby mi ktos wytłumaczyc dlaczego niemam sygnału od gg ze ktos w danym momencie robi sie dostępny, lub tez ze zmienia statusy z dostępnego na dostępny+jakis tam opis?? nigdy takiego problemu nie było, -gdzie to moge sprawdzić? prosze o pomoc-juz niewiem kogo mam sie pytać:(( dzieki


(Bbieniol) #2

Włącz główne okno --> Gadu-Gadu --> Ustawienia --> Dźwięk i zobacz, czy masz ustawiony jakikolwiek dźwięk :slight_smile:


(Karolcia126k) #3

tak, mam ustawiony dzwiek-obydwie pozycje.:frowning: pomózcie


(Bbieniol) #4

Zobacz, czy pod tymi ścieżkami masz te pliki :slight_smile:

Spróbuj zmienić na jakiś inny plik muzyczny i zobacz czy działa :slight_smile:

I sprawdź, czy wszystkie inne dźwięki (z komputera) działają :slight_smile:


(mate_) #5

sprawdz główne ustawienie tez

START>Wszystkie programy>Akcesoria>Rozrywka>Regulacja Głośności


(Karolcia126k) #6

wszystko jest tak jak powinno, regulacje głosnosci patrzyłam-jest ok. Te pliki co są w gg tez są-tez sie odtważają. Natomiast moi znajomi robią sie dosepni a ja tego tego komunikatu niezawsze dostaje? tylko czasami-sporadycznie...


(mate_) #7

wyeksportuj liste, najlepiej na serwer, przypomnij sobie haslo i numer gg i zainsaluj najnowszą wersje gg http://www.gadu-gadu.pl byc moze masz wadliwą - 7.0?


(Karolcia126k) #8

a moze instalacja nowszej wersji by pomgła?? czy ona brdziej pożera zasoby>>

edit: i teraz najważniejsze-jesli chciałabym ją pobrać ze str gg to musze odinstalować moją starszą wersje?? czy moge nałożyć nowszą na tą strszą, a co z nr gg?? zachowuje taki sam?? dzieki za wszystkim za pomoc:*:*


(Morgenowsky) #9

Ściągasz nową wersję i instalujesz od razu.

Nie trzeba usuwać starszej wersji.

Numer się zachowuje, nie musisz się o nic bać :slight_smile:


(Bbieniol) #10

Zimportuj liste do pliku, lub na serwer --> usuń program --> ściągnij nową wersję --> zainstaluj nową wersję --> klikasz, że masz już numer --> wpisujesz numer i hasło --> importujesz liste kontaktów (z pliku lub serwera)


(Morgenowsky) #11

Bieniol , nie wiem po co bawić się w takie coś.

Podczas instalacji nowej wersji nic się nie usuwa jeśli chodzi o numer i kontakty...

Ja polecam jedynie skopiowanie emotów z wersji 6.x - nowe mi się nie podobają.

UPDATE: Właśnie mi się przypomniało, że kiedyś też miałem taki problem.

Ponowna instalacja gg powinna pomóc, a jeśli nie to będziesz musiała usunąć wszystkie pliki związane z programem i instalować wszystko od nowa.

Zanim zdecydujesz się na usunięcie programu (i wszystkich plików), napisz o tym na forum.


(mate_) #12

racja, ja przytoczylem co innego :oops:


(Karolcia126k) #13

yyy no wiec juz nie wie hehe-jedni mówią ze mam odinstalować starą wersji i nałożyć nową a inni ze mam nie odinstlowywać starej i mimo to nałoyżc... wiec jak??

edit: teraz najważniejsze-moze mi ktos wytłumaczyc jak mam Zimportowac liste do pliku, lub na serwer?? pierwszy raz takie cos bede robiła... a tak pozatym-to co to za róznica czy zimportuje do pliku czy tez na server... Sorkas za takie banalne pytania-ale gg mam juz od baardzo dawna-i na dodatek jeszcze tego ja nie instalowłam


(mate_) #14

pobierz nową wersje i uruchom installera pobranego a co do listy gdzie zapiszesz to najszybciej na serwer a najpewniej na dysk, od czasu do czasu dobrze jest zrobic, wierz mi!


(Morgenowsky) #15

Nie musisz usuwać starej wersji, by zainstalować nową.

Eksport listy kontaktów

Kontakty - Eksport listy kontaktów - Do serwera Gadu-Gadu lub do pliku.

Różnica jest taka, że gdy wyeksportujesz do pliku to po prostu będziesz miała kontakty na dysku i będziesz je mogła zaimportować z innego numeru.

Eksport do serwera = import możliwy tylko z jednego numeru.


(Karolcia126k) #16

zainstalowałam wersje 7.1!! nic nie musoałam importowac ani nic. Poprostu gdy włączyłam nową wersje -to wszystkie nr juz były-nawet nie musiałam hasła podawać ani nic-tylko firewall mnie poinformował ze gg zostaje zmienione i czy ma bokować czy tez nie.

edit: teraz głos juz jest itp-zobaczymy jak puzniej. Czy w wersji 7.1 mozna zobaczyc kto siedzi na niewidocznym?? ale nie chciałabym instalowac zadnego power gg ani zadnych wtyczek-lecz tylko nauczyc sie jakiejs sztuczki zeby podjrzec kto siedzi na niewidocznym?? pomoze mi ktos? dzieki wielkie