Problem z gg - nie mozna go włączyc

(Kobra10) #1

Witam.

mam proglem z gg, a niamowicie nie mozna go włączyc. klikając na ikone, komp na kilka sekund zaczyna mulic i nic sie nie dzieje.

pomimo ze proces GG znajduje sie w Menadżerze, na pasku kolo zegara gygy brak ;/ ;/

3436de8082f76ae9m.jpg

nic nie dał reinstal gg, przeczyszczenie rejstrów przez CCleaner i regedit ;/ ;/

wiem ze gygy jest do d****, ale wgrywając kontakty z gg, do tlena, 3/4 z nich mi znika, pomomo ze są na serwerze i/lub w pliku z którego aktualizuje kontakty ;/ ;/;/

(Remek Dobrowolski) #2

być może palnę coś głupiego, ale sprawdzałeś firewall? Może go nie przepuszcza?

(Kobra10) #3

hmmmm obudziłem sie o 7 rano, wstalem wyłączyłem kompa (gygy też).

poszedłem do wyra, wstałem o 9 włanczam kompa, ale gygy juz nie moge odpalic ;/ ;/ ;/

(*Godzilla*) #4

Przerzuć sobie GG do Tlenu. To najlepszy sposób. A jakk Ci tak bardzo zależy no to możesz mieć wiry na kompie, które musisz usunąć. Gdzieś tu był program bezpiecznik, nim sprawdź kompa. Według mnie masz Trojan /backdoor albo rollkit'a jakiegoś. :stuck_out_tongue:

(Kobra10) #5

komp czysty - skanowany przez NAV

sprawdzane - czysto

(aju) #6

Uniwersalny sposób na 90% problemów z gg (w szczególności na win xp) ;]

(Jsawinski) #7

Ja mam podobny problem. Wtedy kombinacja ctrl+alt+del, a następnie PROCESY --->gg.exe--->zakończ proces. Zamykam okno i odpalam GG na nowo...

Sposób to jakiś jest, ale jaka jest przyczyna tego stanu rzeczy??? Dodam, że System mam czysty.

(aju) #8

Błędy gg... też tak mam ale na oko to raz na 50 uruchomień.

(rolkass) #9

ja mam cos ze gygy sie włącza biore na dostępny znika i zaraz na pasku zadań i tak kilka razy a puzniej good

(Joan Sunshine) #10

*Godzilla* kolega chce mieć gg. Co to jest rollkit?

Ja propomuję zainstalować wersję 6.1, jest najbardziej stabilna. To pomaga często na problemy z gg.