Problem z gg - nie mozna go włączyc

Witam.

mam proglem z gg, a niamowicie nie mozna go włączyc. klikając na ikone, komp na kilka sekund zaczyna mulic i nic sie nie dzieje.

pomimo ze proces GG znajduje sie w Menadżerze, na pasku kolo zegara gygy brak ;/ ;/

3436de8082f76ae9m.jpg

nic nie dał reinstal gg, przeczyszczenie rejstrów przez CCleaner i regedit ;/ ;/

wiem ze gygy jest do d****, ale wgrywając kontakty z gg, do tlena, 3/4 z nich mi znika, pomomo ze są na serwerze i/lub w pliku z którego aktualizuje kontakty ;/ ;/;/

być może palnę coś głupiego, ale sprawdzałeś firewall? Może go nie przepuszcza?

hmmmm obudziłem sie o 7 rano, wstalem wyłączyłem kompa (gygy też).

poszedłem do wyra, wstałem o 9 włanczam kompa, ale gygy juz nie moge odpalic ;/ ;/ ;/

Przerzuć sobie GG do Tlenu. To najlepszy sposób. A jakk Ci tak bardzo zależy no to możesz mieć wiry na kompie, które musisz usunąć. Gdzieś tu był program bezpiecznik, nim sprawdź kompa. Według mnie masz Trojan /backdoor albo rollkit’a jakiegoś. :stuck_out_tongue:

komp czysty - skanowany przez NAV

sprawdzane - czysto

Uniwersalny sposób na 90% problemów z gg (w szczególności na win xp) ;]

Ja mam podobny problem. Wtedy kombinacja ctrl+alt+del, a następnie PROCESY —>gg.exe—>zakończ proces. Zamykam okno i odpalam GG na nowo…

Sposób to jakiś jest, ale jaka jest przyczyna tego stanu rzeczy??? Dodam, że System mam czysty.

Błędy gg… też tak mam ale na oko to raz na 50 uruchomień.

ja mam cos ze gygy sie włącza biore na dostępny znika i zaraz na pasku zadań i tak kilka razy a puzniej good

*Godzilla* kolega chce mieć gg. Co to jest rollkit?

Ja propomuję zainstalować wersję 6.1, jest najbardziej stabilna. To pomaga często na problemy z gg.