Problem z gg, oraz dziwne komunikaty z Nortona

Posiadam problem podobny do problemów opisywanych już na tym forum. Kliknęłem na link od znajomego i od tej pory zaczęły sie moje kłopoty. Oprócz tego norton cały czas informuje że maile(których ja wcale nie wysyłam) nie mogą być wysłane. Adresy maili są zawsze podobne i np zawierają w adresie słowo metal. Załączam link ze screenem z komunikatami nortona link, oraz log z hjt

Skasuj ręcznie plik z dysku (w trybie awaryjnym), a wpis w hjt.

Poczytaj i zastosuj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 457#765457

ok zrobiłem wszystko tak jak radziłeś i zdaje sie ze wszystko jest już ok. Na wszelki wypadek wysyłam ostatni log i proszę o sprawdzenie

Zostało rpcc.dll. Cóż, pokaże tutaj:

Zrób tak:

  1. Wyłączasz przywracanie systemu
  1. Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\System32\rpcc.dll

Klikasz X czerwony i restart kompa

  1. Otwierasz notatnik i wklejasz w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmieniasz rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchamiasz go w trybie awaryjnym.

A potem już w trybie normalnym robisz nowy log z hjt oraz koniecznie z SilentRunners.

Zrobiłem dokładnie tak jak pisałeś, próbowałem metody z GMER. Jednak po restartcie rpcc dalej zawsze jest. Mam wyłączone przywracanie systemu.

Złączono Posta : 12.11.2006 (Nie) 17:24

Log z hjt

log z sillent runners

I jak?

Sposób z killboxem powinien zadziałać i pewnie zadziałał i Gmera nie musiałeś używać - to bardziej nieco zaawansowany sposób.

Logi są ok.

Proponuję zainstalować Service Pack 2. Poprawia on bezpieczeństwo w systemie etc.

Możesz zajrzeć: Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.