Problem z GG! POMOCY!

jak zakończe gg i ponownie uruchomie to usze sie jeszcze raz rejestrować jak to zmienić POMOCY!

Częsty błąd gg :stuck_out_tongue: . Odinstaluj i zainstaluj ponownie. Przed ponowną instalacją usuń wszystkie klucze rejestru od gg. Do tego celu możesz użyć RegCleaner-a

NIE POMAGA! !!

Poszukaj tutaj http://www.gadu-gadu.pl/pytania.htm

nie ma nic w pytaniach na ten temat! !!

masz tlen, daj sobie spokój z GG

mialem to samo, dopiero reinstalka systemu pomogla (oczywiscie nie reinstalowalem systemu dla GG :lol: wtedy przerzucilem sie poprostu na Akuku)

W tlenie wlącz sobie Gadu Gadu jeżeli nic nie pomaga. :smiley:

Odinstaluj gg ,potem w Documents and Settings, twoja nazwa użytkownika wywal wszystko od gg. Tanm są trzymane ustawienia .

Teraz jak zainstalujesz nowe gg to powinno czyste ,bez starych ustawięń.

Ewentualnie polecam WPkontakt jest rewelka, korzystam z niego i nie mam mu nic do zarzucenia. Pozatym mozna laczyc go z GG i ICQ i chyba jeszcze z kuku ale tego juz nie pamietam WP jest spox polecam. P.S. gdy sie zalogujesz na WP dopiero po jakims czasie cie dodaja do bazy ok. 5h POZDROWIENIA :stuck_out_tongue:

Zrób formata dysku i po problemie 8)

Ale pomoc…

Taką odpowiedź mogę każdemu podać bez względu na problem…

alternatywa : Aqq (Akuku) do pobrania w vortalu, nie polecam uzywać na win 98,95 i ME bo sie strasznei “psuje”

Skoro już usunął wszystko co związane z GG, foldery, wpisy itd. to chyba to mu zostaje? (format). Dla mnie np. format nie jest dużym problemem, dla innych może i tak.

P.S. Po co podajecie inne komunikatory? Np. Mati ?? Przecież on ma problem z GG… a tu jakieś polecanie… :?

skoro nei chce formata a gg sie zapsuło to można skorzystać z AQQ, przecierz można go połączyć z gg i są te same emoty :confused:

No tak, ale on ma problem z GG :stuck_out_tongue:

Format uważam za rozwiązanie ostateczne. Potem trzeba wszystko na nowo instalować, itp, a taki problem nie wydaje mi się za bardzo ważny. Dlatego mówimy tu o alternatywach dla GG.

Jak dla mnie to najprawdopodobniej jakies problemy z serwerem a nie koniecznie z twoim kompem . GG znane jest ze swoich coraz czestszych problemow . Jesli czyszczenie rejestru i odinstalowanie nie pomoglo to pozostaje tylko domniemanie ze masz wirusa lub trojana kto to wie jakie ludzie maja pomysly. Jesli nie serwer gg , nie wirusy i nie gg to chyba pozostaje przejscie na inny komunikator :slight_smile: Mozna jeszcze format ale to chyba nic nie da ale kto wie mozesz sprobowac … Poczekaj kilka godzin moze akurat to wina serwera 8)