Problem z gg, sam rozsyła linki

jak w temacie. Dziś moja siostra otworzyła link, który dostała od zanjomego przez gg. Gdy kliknęłą przeglądarka zamknęła się samoczynnie. Po jakimś czasie także samoczynnie ten link został wysyłany do znjomych widniejących w kontaktach gg. Oczywiście wirus. Zrobiłem skan antywirusem. A teraz proszę o sprawdzenie czy czasme nie zostało jeszcze coś po tym paskudztwie.

w trybie awaryjnym usuń wpis HJT a plik ręcznie

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

Jeśli sie nie mylę to też częsc robaka ALE CZEKAJ NA ZGODE PANA Gutka!

Jestem początkujący :slight_smile:

Złączono Posta : 19.11.2006 (Nie) 21:46

Gutek2222 Mam do ciebie propozycję.Gdybyś zrobil przyklejony temat “GG i samorozsylające się linki” i tam napisal jak je usunąć w różnych przypadkach to administratorzy mieliby mniej roboty. :slight_smile:

oto log po usunięciu winalert.

a co z tym simpler.exe, też usunąć?

nie wiem ROBISZ TO NA WLASNA ODPOWIEDZIALNOSC I RYZOKO raczej usunąć :slight_smile: :wink:

log po usunięciu simplera.

czy jest już czysto?

Złączono Posta : 19.11.2006 (Nie) 22:22

a to log z silent runners:

W logach już czysto :slight_smile:

ekhm, nie wiem czemu pisze akurat w tym temacie ale ostatnio w co 2 temacie jest, że “kliknełem w link na gg i mam wirusa plzzz helpp” więc znalazlem taka stronkę na której należy wkleić tą stronę którą “ktoś” nam podaje i tam wyświetla się wynik czy można bezpiecznie wejść czy nie wchodzić :> >>> http://linkscanner.explabs.com/linkscanner/