Problem z GG

(słonecznik) #1

“podwiesił” mi sie jakiś"[ciach]"(pod moje GG). Zmiana numeru nie pomaga, "idzie za " za mowym nr. Moze podwiesił się pod któregoś z moich znajomych???Czy to mozliwe??? Jestem laikiem w te “klocki”. RATUNKU !!

(Enter6000) #2

Dlaczego tak sądzisz? Może źle hasło wprowadzasz? Albo antywirus blokuje dostęp?

(system) #3

Wejdź w ustawienia gg i kliknij zmień hasło zmień na jakieś trudne i najlepiej zapisz na kartce.

Założę się że jakiś zwykły haker próbuje cię wkurzyć !!

Albo się na tobie mści :expressionless: po prostu zrób tak ja mówiłem

(PaPuX) #4

Zwykły :shock: A są jacyś niezwykli??

Nie przejmuj się to tylko komputer. Wyłącz go i idź spodkac się ze znajomymi i pogadać normalnie po ludzku wtedy będziesz miał pewność z kim rozmawiasz prosto w oczy i z kim rozmawiają twoi znajomi, a pisanie zostaw wirtualnym maniakom.

(Adarek) #5

A nie pomyślałaś koleżanko nad sprawdzeniem sie (kompa ) na wirusy i trojany ???

Czytaj --> viewtopic.php?f=16&t=36654

(VPN) #6

Proponuję zmianę komunikatora i lepsze zabezpieczenie systemu na przyszłość: antywirus + firewall + antyspyware.

(Kaka') #7

słonecznik

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu, nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó) oraz popełniając błędy gramatyczne. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.