Problem z GG

(Nina Opole) #1

Witam wszystkich i proszę o pomoc!

Co może być przyczyną występowania błędów typu "program gg wykonał nieprawidłowa operację i nastąpi jego zamknięcie", albo " program gg spowodował błoąd w ..... . DLL (. EXE)" itp. dodam że to samo dotyczy explorera...

Kilka dni temu instalowałam system, musiałam formatować wszystkie dyski (nie sama oczywiście :))

Używam windowsa milenium i podstawowych programów niezbednych do przeżycia :). Staram się nie zaśmiecać kompa i oczywiscie mam antyvira i inne takie tam...

HELP...bo zwariuję jeśli jeszcze raz system mi się zawiesi albo wyłączy mi się gg :frowning:

pomóżcie blondynce :frowning: tylko odpisujcie po ludzku jeśli można

proszę jasno tytułować topiki - tytuł zmieniłem

monczkin

(Duch) #2

masz swój profil w gadu od dłuższego czasu czy to nowy profil (numer) :roll:

(Monczkin) #3

problem może wynikać z wersji GG jaką posiadasz - z tego co się orientuję najnowsze wersje pracują niestabilnie - spróbuj zainstalowac starszą, lub zmienić komunikator

(zaczarowany pierniczek) #4

A jakiś service pack masz czy to jest goły windows? U mnie większość błędów przestało znikać po zaprzestaniu korzystania Outlooka, Internetu Explorera i właśnie zainstalowaniu SP... tylko, że ja mam 98SE.

(Nina Opole) #5

po pierwsze gg mam od dawna i profil też mam od dawna....wogóle starej daty jestem :))

po drugie może faktycznie gg zmienię na starsze bo mam obecnie wersje 6.1

po trzecie windowsa nie mam gołego bo ściągnęłam wszystkie aktualizację przedwczoraj chyba i coś takiego jak service pack też tam było ale nie jestem już teraz pewna :))

a skoro nie mam używać Outlooka i Explorera to co proponujecie??

(Monczkin) #6

np.

mozilla thundertbird http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=17&id=555

firefox http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=17&id=638

(Maciek) #7

Albo Opery połączonej z M2. Rówież TU.

(Nina Opole) #8

ok, dzięki za pomoc..ale moze jeszcze parę słów na temat instalacji tego wszystkiego...czy starą przeglądarkę muszę odinstalować czy to się jakoś "samo zrobi" (przepraszam za moje blond wyrażanie się ale inaczej nie umiem :slight_smile: )

..no i czy nowe choć trosze przypominają starą....bo nie chciałabym wpaść z deszczu pod rynnę i płakać, że nie wiem jak się teraz w tym wszyskim poruszać?

(Monczkin) #9

nie musisz - wystarczy jak przy instalacji odpowiesz twierdząco na pytanie "czy przegladarka ma być domyślną"

tak nowe są dość podobne do starych - szybko się przyzwyczaisz

(Nina Opole) #10

..to moze jeszcze wybierz dla mnie jakąś przeglądarkę...bo ja mam problem z dokonywaniem wyborów, z resztą nie znam się na tym...

(Maciek) #11

Myśle, że Firefox. Najbardziej przypomina IE. To dla Ciebie najlepszy wybór

(Duch) #12

Rozdepka spróbuj usunąć plik archives.dat z katalogu twojego profilu :roll: może pomoże - to odnośnie gadulca :wink:

(Nina Opole) #13

:frowning:

znalazłam u siebie instalke opery...niestety z opera powoduje te same błędy w plikach .DLL i innych co Explorer.... nie mogę nawet sciągnąć innej przeglądarki bo mie sie zaraz wysypuje wszystko

buu.. :frowning:

a z gg jeszcze nie walczyłam

dzięki wszystkim za pomoc

(Antistar) #14

Instalowałaś prawdopodobnie kodeki do filmów - stary z kwietnia ffdshow, który powoduje problemy właśnie m.in. z gg. Jeśli tak sie stało, odinstaluj go.

Z kodeków proponuję K-Lite Codec (wersja Standard lub Mega). Zawiera wszystkie potrzebne Ci kodeki kompleksowo :wink:

Strona jest tutaj: http://www.codecguide.com/