Problem z GG


(Adamgriss) #1

Nie mogę uruchomić GG. Przeinstalowałem i nic.Przywracałem system i też nic.Problem zaczął się wówczas kiedy chciałem zmienić użytkownika, gdy przełączyłem GG znikło i do tej pory nic.


(Jerry68) #2

Na początku odinstaluj gg.W Program Files usuń tez katalog gg.potem uzyj jakiegos programiku do czyszczenia rejestru np: jv16 Power Tools a tu link: http://ftp.pcworld.com/pub/new/utilitie ... _setup.exe Po oczyszczeniu rejestru zainstaluj od nowa gg.Powinno pomóc.


(Krogulec) #3

Możesz pobrać też z vortalu:

jv16 Power Tools

polecam też poprzednią (darmową) wersję tego programu:

RegCleaner


(Madziaaaaa) #4

Również mam problem z gg.Zrobiłam wszystko co radziliście wyżej,ale nie pomogło.Mój problem polega na tym,że od jakiegoś czasu nie mogę włączyć gg,ponieważ przy uruchamianiu pojawia mi się komunikat : "Wystąpił problem z aplikacją gg.exe i zostanie ona zamknięta.Przepraszamy za kłopoty." Nie wiem dlaczego tak się dzieje....ten problem pojawił się wtedy jak zainstalowałam nowy program Subeditplayer ale nie wiem czy to ma jakikolwiek związek z gg.Prosze Was Spece o pomoc.Z góry dziękuję.


(Jam Łasica) #5

Zapewne posiadasz najnowsza wersję gg 6.x. Otóż są one wadliwe i nie działają w niektórych konfiguracjach softowych. Sugeruje uninstall, reg cleaning i instalke wersji gg5.7 http://www.republika.pl/koleczko/gg.html te są raczej niezawodne.


(Jerry68) #6

Inna alternatywna opcja i w sumie optymalnym rozwiazaniem jest sciagniecie sobie tlena.tam tez mozna miec kontakty z gg a poza tym 20 Mb maila.I duzo fajnych opcji.

link : http://tlen.pl/ -strona programu


(pysiu) #7

i co najwarzniejsze nie ma kłopotów z połączeniem sie tlenu z serwerem gg :):):):slight_smile: