Problem z gg


(fan77) #1

Witam ,jaka moze być przyczyna tego ze moje wiadomosci na gg nie dochodzą a jak już czasem dojdą to są spóźnione o ładnych kilka minut,dzieje sie tak w obie strony


(123448) #2

od wszystkich użytkowników dostajesz spóznione wiadomosci? czasem się serwer przepełnia i wiadomości rzeczywiście nie dochodzą lub są spóźnione bo pakiety gdzieś się gubią w drodze :slight_smile: może to być spowodowane dużą ilością włączonych aplikacji i gg się zawiesza. jak taka sytuacja się powtarza to zresetuj gg lub prze-instaluj. powinno pomóc. i jeszcze napisz jaką masz wersje gg


(fan77) #3

Tak ostatnio od wszystkich i czesciej wcale ich nie dostaje niz są spoznione,przeinstalowanie nie pomogło( usunełem profil i przeczysciłem rejestr)

Wersja to 6.1 (bulis 158)


(123448) #4

może wyślij wiadomośc w której skierujesz błąd wynikający z tego że pakiety rozmowy w gg nie dochodzą do prawidłowego aresata czyli do ciebie. ewentualnie może zainstaluj starsza wersje gg, może pomoże :?


(fan77) #5

Sorry ale nie rozumiem :oops:


(123448) #6

napisz do admina że masz problemy z nadchodzącymi wiadomościami i niech coś zaradzi. jak nie to zinstaluj najnowszą wersje lub którąś z starszych, może zadziała.