Problem z gg.. :/

Mam najnowsza wersje gg i mam nastepujacy blad: gdy probuje zmienic haslo wszystko okej , do pewnego momentu. Wyskakuje komunikat “Nie mozna zmienic danych rejstracyjnych- problem z polaczeniem sprobuj pozniej” i tak jest od jakiegos czasu ,a mozliwe ze ktos mi sie wkradl na konto.

CZEKAM NA JAKAS ODPOWIEDZ :slight_smile:

Odoblokowałes gg w firewallu :?

A jakie próbujesz zmienic hasło, dostępu do komputera czy hasło głowne ?

A zebys wiedział ze firewall, odgrywa tu dosyć ważną role, poczytaj troche 8)

witam

niechce byc niegrzeczny ale dlaczego wszyscy pytaja z regoly o firewal

moim zdaniem firewal nie ma tu nic do rzeczy poprostu gg 7 ma jeszcze tyle bledow ze szok a i serwery tez moga nie dzialac

oczywiscie jest to moje osobiste zdanie wiec bez obrazy :smiley:

Firewall jest off , to jest haslo glowne…

Kumpel tez porobowal mi zmienic i nic z tego on tez ma nowa wersje gg ;/

Ponieważ nieświadomym userom często Firewall blokuje dostęp do sieci/gg.

A że GG jest dziurawe/wieszające się, to inna sprawa tak samo padajace serwery gg

Serwer Rejestracji działą:

http://monitor.wiadomosc.info/

Ale sprawdzałem u mnie tak z cziekawości i tez nie działa :roll:

Mozliwe ze mają problemy, napisz do administracji gadu-gadu :!:

Ja mam starsze GG 6.0 i taki sam problem. Gdy zmieniam hasło za pomocą Konnekta problem nie występuje :slight_smile: Dlaczego?

Inny problem z gg ja mam:podczs klikania z kimś,gdy wysyłam wiadomość graficzną w postaci ruchomego gifa, u mnie się nic nie rusza,przy odbiorze też nie animuje,mało tego,emoty też się nie ruszają w gg.Jak otworze normalnie gifa,poza gg,wszystko spoko,ale w gg nie działają animki…Co ciekawe,usunąłem gg i zainstalowałem i dalej to samo…7mka nie jest doskonała…Hasło u mnie też nie działa…

Złączono Posta : 21.12.2005 (Sro) 14:33

:smiley: