Problem z gg

Mam pytanko,może ktoś się z tym spotkał:zainstalowałem gg na kompie na którym jest neostrada na orginalnym sofcie z modemem Sagem 800,system XP SP2 dosyć świeżo położony i po uruchomieniu gg mam komunikat że brak połączenia.Ustawienia połaczenia są takie jak powinny być,na identycznych ustawieniach w innym kompie tylko modem jest Thomson,wszystko działa.Dodam ,że Skype działa na tym pierwszym kompie.Może być coś z systemem? :cry:

Firewall nie blokuje go przypadkiem???

Wyskakuje komunikat o braku połączenia czy poprostu miga słoneczko? Jak miga i nie chce sie dostępnym zrobić to PPM na ikonce GG** >właściwości> Zakładka Zgodność >i musisz sobie pokombinować…**, ale to wszystko jeśli masz XP`ka, albo jak mówił lazikar wina fajerłola… 8)

Nie firewall nie blokuje przynajmniej nic nie pisze w regułach blokowania programów (Norton system works 2005).Słoneczko jest czerwone ,nie moge nawet się zarejestrować na gg. :frowning:

A zrobiłeś to jak mówiłem ze Zgodnością ??? :?

Tak sprawdzałem,gg się uruchamia tylko nie może sie połączyc z siecią.Może czasem wina jest tego ,że na płycie gł.jest zamontowany jeszcze jeden modem,ale on jest wyłączony w menadżerze urządzeń,ciekawe bo skype działa. :co: