Problem z gg


(Priamos) #1

Dziwna sprawa. Podczas ściągania najnowszej wersji gg mój antywirus (używam AntiVir PersonalEdition Classic) wykrył trojana TR/Dldr.PornMagPa.A w pliku setup.exe. Czy ktoś miał podobny problem?


(Kurzun) #2

Ja miałem. Ten sam problem. Rozprzestrzenia się on na inne pliki bo zaraził mi także instalkę foobara.

:arrow: Avira Antivirus, może tylko on to wykrywa ?


(Kamil198) #3

nie jesteśmy jasnowidzami

jaka wersia?

kiedy ściągłeś?

z jakiej strony?


(Priamos) #4

Antywirus zakrzyczał, gdy chciałem sciągnąć gg z oficjalnej strony. Podobnie było, gdy próbowałem ściągnąc z dobreprogramy. Próbowałem ściągać wczoraj. Była to najnowsza wersja gg, tzn. Gadu-Gadu 7.6 build 1359.


(PaPuX) #5

Skoro microsoft was szpieguje to czemu GG nieby nie może??

A że akurat nie umieją szpiega ukryć w swoim własnym programie to jest jak jest.

nie używajcie programów które was szpiegują proste


(Kurzun) #6

To ciekawe bo akurat tak się składa, że do sieci gg powinien korzystać z gg ;]

Korzystanie z usług komunikatora Gadu-Gadu (w szczególności komunikacja z innymi Użytkownikami komunikatora Gadu-Gadu) jest możliwe wyłącznie za pomocą rozpowszechnianego przez Operatora oprogramowania służącego do korzystania z tych usług, dostępnego na stronie internetowej http://www.gadu-gadu.pl, którego dotyczy Licencja w wersji tego oprogramowania udostępnianej przez Operatora bez jakichkolwiek modyfikacji dokonywanych przez inne osoby. Korzystanie przez Użytkownika z usług komunikatora Gadu-Gadu oraz komunikacja z innymi Użytkownikami komunikatora Gadu-Gadu za pomocą innych programów, w szczególności służących do świadczenia przez inne podmioty innych usług internetowych, w tym usług komunikatorów internetowych stanowi naruszenie postanowień niniejszego Regulaminu

Złączono Posta : 26.10.2006 (Czw) 20:34

Skoro akceptuje regulamin to nie może zmienić programu na inny. Więc musi pozostać przy "szpiegującym programie"