Problem z gg


(Aris^) #1

Bardzo nietypowy problem, nie wiem czy ktoś już miał styczność z czymś takim. Otóż od mojego krewnego otrzymałem kilka linków. Wiadomo powchodziłem sobie, pooglądałem (filmiki, gierki flash). Nagle wchodzę na:

http://www.brico-ok.com/ja_woll.php (nie klikać)

Wyskakuje WinBin ~1 , strona jeszcze sie nie zaladowala wiec od razu wylaczylem. Wirusik, spywere- pomyślałem. Mimo to antywirus nic nie wykrył (Avast), więc nic się nie stało.

Po chwili otrzymałem kilka wiadomości od znajomych, odnosnie tego linku. Co się okazało? Ten link wysłał się do wszystkich znajomych samoczynnie. Jakby tego było mało, nie dochodzą wiadomości ode mnie.

To jest- można do mnie pisać, lecz gdy ja wysyłam wiadomośc do danej osoby, to nie dochodzi ona. Próbowałem odinstalowac gg i na nowo instalować- próbowałem konnekta, AQQ itd.

Nic nie pomaga, prosze o pomoc- być może ktoś coś z Was będzie wiedział jak to rozwiązać. Jeśli podałem za mało informacji to proszę również napisać.


(Robert Warszawa) #2

Hehehe, powiedz mi:

  • wersję GG

  • czy skanowałeś Windowsa antywirem

  • od jak dawna się to dzieje

  • po co klikasz na nieznane ci linki?


(freedom) #3

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... highlight=

!


(Aris^) #4

WERSJA 6,1

skanowałem

od dziś rano

link był od krewnego, wiec nie miałem powodów by być ostrożnym :wink: (ale wiem, wiem- naiwnośc :P)

ok, temat do usunięcia


(Monczkin) #5

Aris^ proszę nazwać temat konkretnie.


(stalewiak) #6

:lol: ja juz nie raz miałem ta sytuacje ze jak pisałem do kogos to nie dostawał ode mnie wiadomosci . po kilku godzinach gg na nowo działało .kiedys pisałem do gg i tłumaczyli ze jak sie duzo linków przesyła to czasem gg mysli ze to spam i blokuje gg :slight_smile: wiec juz wszystko wiesz ja sobie załozyłem jeszcze 1 gg awaryjne :slight_smile: :))