Problem z GG

Mam taki problem ktoś wyslal mi jakieś /cenzura/ (linki do stron) na nich były wirusy i po pierwsze jak tam pod te linki weszłem to odrazu te same linki wyslało mi do innych osób na mojej liscie niektorym coś się zje… gadu-gadu i niedochodzą im wiadomości mi np. to sie nie zrobilo.

No to mowie napisze do nich i ich ostrzegnę zeby pod te linki nie wchodzili i zaznaczylem wszystkich na mojej iście kontaktów i wziąłem rozmowa , i zrobiła mi się konferencja jedni ze sobą piszą , inni się wkur… że do nich te wiadomości dochodzą . i tu moje pytanie jak wyłączyć tą telekonferencje żeby nikt niemógl juz nic napisac , bo jak ktoś nowy kto właczył gg dostaje wiadomość telekonferencja i znów w niej pisze to znów wswzyscy piszą i się taki mętlik robi , klawisz POŻUĆ KONFERENCJE dizla tylko pojedynczo ale jak zrobić żeby już nikt w tej konferencji nie mógł napisać ??

Proszę o szybka odpowiuedż do pierwszego pytania , co zrobić żeby dochodziły wiadomośći i do drugiego o konferencji

Przepraszam za błędy :-o

po

  1. mowi sie wszedlem a nie weszlem

  2. nie wchodzi sie na niesprawdzone linki od kogos

  3. zainstaluj na nowo gg a jak nie podziala zmien nr, mozesz sobie tez formata zrobic jak chcesz;p

Wrzuć log z Silenta i HJT umieść w dziale Bezpieczeństwo i logi HijackThis - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654