Problem z gierka!

(Lukasik8) #1

Mam prosbe!!!Czy moglby mi ktos poeradzic w problemiku : kiedy odpalam gierke wylacza mi sie monitor tzn robi sie czarny jakby nie mog wyswietlic obrazu:/Co jest i co moge zrobic zeby mi gierka normalnie smigala??:confused:

Z gory dziekuje za pomoc :slight_smile:

(Bunio) #2

Próbowałeś przeinstalować grę ?

Dzieje się tak przy każdej grze ?

Jaką masz kartę graficzną ?

I jakie sterowniki do niej ?

Wróżek na forum zabrakło. :stuck_out_tongue:

(Wojcioo) #3

Jesli gierka ma jakiś panel startowy, to spróbuj zmniejszyć rozdzielczość i/lub zmienić czestotliwość odświeżania.

(Lukasik8) #4

Problem w tym ze gierka nie ma zadnego panelu sterowanie:/!klikam na ikone gry wyskakuje status ze sie laduje i gierka sie odpala ale nie ma wogole obrazu:/!!

Gierke juz probowalem przeinstalowac!Nie dzieje mi sie tak przy kazdej grze tylko przy tej wyjatkowo!Moja karta graficzna to: NVIDIA Geforce2 MX/MX 400:/:/!!Czy jest to moze jakis brak dodatkowych sterownikow czy cos takiego!Ale w sumie to ja smigam i tak na dopalaczach :confused:

(Dod) #5

napisz jaka gra, napisz jakie stery

(Lukasik8) #6

Gierka o ktora sie rozchodzi to Hard Truck Tycon:]!!A stery mam zainstalowane jakie pod NVIDIE :/Chyba sie jakos tak nazywa : NVIDIA Windows 2000/XP Display drivers <— nie wiem czy Wam to cos mowi:/!Ale jakos tak to wyglada!Myslalem na poczatku ze mam ustawiona za wysoka czestotliwosc odswierzania ale dalem na 60 Mhz i tez nie chodzi :frowning: !Rozdzielczosc tez zmienialem i tez nic nie dalo!Gierka smiga a obrazu nie ma :confused:

(fiesta) #7

lukasik8 proponuję na chwilę podpiąć komputer pod lepszy monitor (obsługujący wyższe rozdzielczości i częstotliwości odświeżania) i na nim w opcjach graficznych gry obniżyć owe parametry i zapisać te ustawienia. A następnie podpiąć swój i zobaczyć czy na nim gra działa. Jezeli nadal nie kombinuj ze sterownikami do karty graficznej.