Problem z Gigabyte 8600GT 256MB 128Bit PCI-E

(Gandi1991) #1

nie wem czy to wina sterownikow cz jakiegos sprzetu w kazdym razie karta graficzna Gigabyte 8600GT 256MB 128Bit PCI-E blednie mi dziala :frowning:

kiedys uzywam mocniejszych funkcji karty (np Pixel shader) to po kilku minutach komputer tnie mi sie na amen i nic tylko resetowac

czytalem kilka tematow z tym zwiazanych ale odpowiedzi byly roznorakie... raz ze cienki zasilacz, raz ze malo ramu i ze zle sterowniki

jesli chodzi o sterowniki to napewno sa w porzadku (zawsze aktualizuje je jesli sa nowe)

teraz nadchodza swieta i mi przyplynie troche funduszy wiec sie pytam co bardziej prowdopodobne ?

zasilacz (model 4life|400 230 v - wyprodukowano dla Megabajt (przyanjmnej tyle sie roczytalem)) czy

ram (Kingmax Dual Channel PC6400 DDR2-800 2x512)

(Neowg) #2

Wymieniaj go jak najszybciej ! Inaczej dostaniesz spalonego kompa pod choinkę :x

(Gandi1991) #3

znaczy na slabszy cz mocnejszy ? :o

(Neowg) #4

W zasilaczach nie tylko istotne jest to jaką ma moc , istotne też jest to jak trzyma napięcie. Megabajt to niestety szrot . Proponuję kupić taką zasiłkę do której link podałem poniżej , a wszystko będzie w porządku :wink:

http://tnij.org/akve

(Asterisk) #5

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.