Problem z głosem z internetu


(19darek08) #1

prosze o pomoc problem wystąpił wczoraj nasz syn chyba cos odwalił :? do tej pory wszystko działało bez zarzutu

brakuje głosu z internetu obraz jest .głos z komputera tez jest z serwisu internetowego powiedziano mi ze pewnie został usunięty jakiś kodek.przeglądarka mozilla firefox prosze o pomoc co mam robic bo jeste ciemna


(Onimusza666) #2

W przeglądarce FF na górze kliknij na narzędzia,potem dodatki i wtyczki-zobacz czy jest wtyczka windows media player firefox plugin :lol:


(Shadowk) #3

Jeśli jest też tak w Internet Explorerze to zapisz ten plik na dysku i uruchom. Ewentualnie później uruchom ponownie komputer.


(19darek08) #4

niestety problem cały czas jest czym to moze byc spowodowane ????????? ktos mi powiedział ze może brak jakiegos sterownika lub kodeku ??? głos nie działa z internetu i w gg a tak to wszystko działa pomocy


(Shadowk) #5

Możliwe, że pomoże reinstalacja Flash Playera.


(19darek08) #6

maciek90 , Jeśli jest też tak w Internet Explorerze to zapisz ten plik na dysku i uruchom. Ewentualnie później uruchom ponownie komputer.


(Shadowk) #7

Kliknij prawym przyciskiem myszy na ten link i wybierz "Zapisz element docelowy jako ...", zapisz na pulpicie. Kliknij dwa razy na plik soundfix.reg system zapyta Cię czy "dodać informację do rejestru" - kliknij tak. Po ponownym uruchomieniu komputera dźwięk powinien już działać.


(19darek08) #8

dzieki ale gdzie mam szukac plik soundfix.reg bo nie wiem :oops:

ok juz wiem sorry :smiley: