Problem z głosem z internetu

prosze o pomoc problem wystąpił wczoraj nasz syn chyba cos odwalił :? do tej pory wszystko działało bez zarzutu

brakuje głosu z internetu obraz jest .głos z komputera tez jest z serwisu internetowego powiedziano mi ze pewnie został usunięty jakiś kodek.przeglądarka mozilla firefox prosze o pomoc co mam robic bo jeste ciemna

W przeglądarce FF na górze kliknij na narzędzia,potem dodatki i wtyczki-zobacz czy jest wtyczka windows media player firefox plugin :lol:

Jeśli jest też tak w Internet Explorerze to zapisz ten plik na dysku i uruchom. Ewentualnie później uruchom ponownie komputer.

niestety problem cały czas jest czym to moze byc spowodowane ??? ktos mi powiedział ze może brak jakiegos sterownika lub kodeku ??? głos nie działa z internetu i w gg a tak to wszystko działa pomocy

Możliwe, że pomoże reinstalacja Flash Playera.

maciek90 , Jeśli jest też tak w Internet Explorerze to zapisz ten plik na dysku i uruchom. Ewentualnie później uruchom ponownie komputer.

Kliknij prawym przyciskiem myszy na ten link i wybierz “Zapisz element docelowy jako …”, zapisz na pulpicie. Kliknij dwa razy na plik soundfix.reg system zapyta Cię czy “dodać informację do rejestru” - kliknij tak. Po ponownym uruchomieniu komputera dźwięk powinien już działać.

dzieki ale gdzie mam szukac plik soundfix.reg bo nie wiem :oops:

ok juz wiem sorry :smiley: