Problem z głośną pracą wentylatora Lenovo G560

Witajcie. Mam problem z wentylatorem w laptopie lenovo. Otóż pewnego dnia podczas pracy, laptop się wyłączył i za chiny nie chciał się uruchomić. Oddałem go do serwisu w którym wymienili mi mostek w płycie głównej (jakieś spięcie czy coś) i wyłamali 3 pęknięte łopatki wentylatora (które pękły dlatego, że " laptop był bardzo zakurzony " mimo tego, że go czyściłem) . Po powrocie laptopa wiatraczek działa o wiele głośniej niż poprzednio. Macie jakieś pomysły co mogło się stać ?

ognisty_tampon ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Łopatki wiatraczka wyłamane - to głośniej chodzi. Proponuję odkręcić pokrywę procesora laptopa , sprawdzić jaki to wiatraczek i kupić nowy i założyć. Stary wywalić. Spece z serwisów to prawdziwi “spece” od psucia i brania kasy jeszcze za to. #-o

ehh… Czyli tak jak myślałem, nowy wentylator. A co do serwisu to masz 100% racje. Chciałem się tylko upewnić … :wink: Temat do kosza