Problem z głośnikami Genius 5.1 6000

Witam wydaje mi się że w ów głośnikach nie działa mi subwoofer (z bocznego głośnika nie dochodzą żadne dzwięki a z przedniego wylotu nie ‘‘bucha’’ :stuck_out_tongue: powietrza) a 5 satelit działa jak najbardziej. Wszystkie opcje na karcie dźwiękowej i w systemowych ustawieniach są zaznaczone jako 5.1 i podczas testu wszystko wydaje z siebie dzwięki nawet woofer (aż się chałupa trzęsie :D) więc nie mam pojęcia czemu nie działa podczas odtwarzania muzyki prosze o pomoc. Z góry dziękuje i pozdrawiam

jaką karte muzyczną masz

Bardzo trudno nie usłyszeć czy gra bas czy nie… a czy “bucha” powietrze czy nie zależy raczej od głośności i natężenia dzwięku.

Creative SB Audigy SE a co do głośności to dawałem najgłośniej aby utwierdzić się w przekonaniu że coś z tym basem nie tak

Jaki program do słuchania muzyki masz ??

W filmach gra subwoofer ??

Powinieneś miec program od Creative “media center” wchodzisz na zakładkę Speaker Settings/Bass Maganement/i zaznaczasz bass redirection i ustawiasz Hz.

A taki program (w stylu tego creative media center) który może pomógłnby mi ten problem rozwiązać zna ktoś nazwe i najważnijsze gdzie to znależć itp?