Problem z głośnikami jak i ze słuchawkami

Witam,nie mogę od dłuższego czasu poradzić sobie z moim problemem,więc postanowiłem poradzić się was.

A więc,mam głośniki jak i słuchawki i w jednym i drugim jest ten sam problem…w słuchawkach kiedy wszytko mam na full,słychać bardzo cicho i na jedną słuchawkę gra głośniej,jest to irytujące…w głośnikach jest to samo,jeden gra głośniej od drugiego…oczywiście wszystkie suwaki są dobrze…kiedy podłączam słuchawki do drugiego kompa jest dobrze i wszystko gra jak należy a w moim nie…podejrzewam coś ze sterownikami,lub z ustawieniami bo gniazdo odpada.Miałem formata…przedtem tego nie było…proszę o pomoc

Pozdrawiam:)

Spróbuj usunąć całkiem sterowniki i zainstalować od nowa ( może jakieś konkretne, nie koniecznie najnowsze). Poszukaj dokładnie w głośności windows jak i w programie “od sterownika”, może jakaś ukryta opcja jest zaznaczona. Masz może 2 różne wejścia?tzn z przodu i z tyłu? Miałem podobny problem.Gdy podłączałem słuchawki na full z przodu to ledwo było słychać, jak z tyłu wszystko ok i niestety muszę podłączać je z tyłu kompa :stuck_out_tongue: A jak jeszcze możesz to sprawdź inne słuchawki i głośniki ( jak możesz). Problem będzie wtedy jakiś konkretny.

pozdr :wink:

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Problem jest z wejściem z tyłu komputera…podłączyłem z przodu i wszytko hula jak powinno:)jestem szczęśliwy:Będę musiał wymienić tylne wejście widocznie się jakoś zepsuło,ponieważ często zmieniałem raz to na słychawy raz to na głośniki:)po prostu się zużyło.Dzięki za chęci:)Pozdrawiam

Temat do kosza