Problem z głośnikami logitech x-230

Mam te głośniki od jakiegoś czasu i tak naprawdę nie sprawdzałem ich możliwości aż do dzisiaj.Dajac 2/3 mocy pokrętłem głośniki straszliwie ‘buczą’ i przebijają…Ma ktoś pomysł co z tym może być albo jak to naprawić?

Karta dzwiękowa to integra na Abicie ab9.

nie wiem jaka jest dźwiękówka na abicie ale ja na swoim epoxie też nie miałem cudów jeśli chodzi o dźwięk, niedawno kupiłem sb audigy i dźwięk jest o wiele lepszy, nawet na full jest ok :slight_smile:

nie bez znaczenia jest też jakość odtwarzanej muzyki

Rzecz w tym, że one buczą nawet jak muzyka nie jest odtwarzana po prostu ‘na sucho’ co akurat strasznie mnie dziwi.Mógłbyś zaproponować jakąś kartę do 100zł?Na abicie mam Realtek HD Audio

mnie polecono SB Audigy SE, kupiłem za 75zł, tylko minus jest taki, że nie podepniesz front panelu z obudowy :confused:

ale jakość muzyki dużo lepsza :slight_smile:

nie wiem od czego może być to buczenie, u mnie na full słychać tylko cichutki szum

może sprawdź kable, połączenia, wtyki

Pożyczyłem od kumpla SB LIVE! model SB0060, karta chyba 6cio letnia a daje dużo lepszy dźwięk od integry.Buczenie ustało, bass jest głębszy i czystszy:D Nawet szumienia nie ma gdy dam głośniki i bass na max.Zdaje się że muszę zakupić nową dźwiekówke:) Dzięki za pomoc efazeti, pewnie kupię tego Audigy SE.