Problem z gniazdami od sluchawek i mikrofonu

A więc tak : Kupiłem sobie dzis słuchawki z mikrofonem , podłączam do przednich gniazdek ( dziurek ) od mikrofonu i sluchawek ale mi nie chcą dzialac :frowning: Gdy podłączam do dziurek z tylu to slychac w sluchawkach ale bardzo cicho ale mikrofon nadal nie dziala bo jak cos chcialem nagrac na rejestrator dzwieku to nic si enie nagrało . Jak ktoś wie jak włączc te przednie dziurki lub ma jakis pomysl niech pisze .

Ps. Sluchawki działaja.

Ustaw w panelu sterowania mikrofon. Pozatym musisz trafic w dobrą dziurkę , bo ja na nowym kompie nadal nie mogę znależc

W każdą dziurke już pchalem :smiley: No i jak wsadzam w tą co teraz sa tam glosniki to sluchawki najlepij chodzą , ale mi glosniki są potrzebne :frowning: Jak wsadzam do dziurki w tym g… od glosnikw to najlepij slychac , da sie na cala pare ale nie ma tam wejscia do mikrofonu wiec odpada :frowning:

pewnie masz mikrofon wyciszony w ustawieniach:

panel sterowania-> dzwieki i urzadzwenia audio->zakladka volume i na srodku jest zaawansowane (otworzy sie panel taki jak 2x na glosniczku klikniesz w trayu) i teraz:

opcje ->wlasciwosci-> nagrywanie -> suwak od mikrofonu na max daj i znowu opcje wlaciwosci-> zaawansowane (zeby przy nich ptaszek byl) pod suwakiem od mikro powinien sie pojawic przycisk, kliknij i wybierz: mic boost i mikrofon powinien dzialac

a ze nie chce ci dzialac na front panelu to mozliwe ze panel nie jest podlaczony do plyty glownej, zobacz w manualu od plyty jak podlaczyc przedni panel, jak masz nowa plyte to powinna byc tylko jedna kostka do podlaczenia

Tak bylo jak napisales , nie musialem nic zmieniac .

====::> pacucman

Proszę skasować z podpisu tego długaśnego linka.

Na razie wyłączyłem Ci w tym poście