Problem z gniazdem jack 3.5 w pilocie od Logitech x-540

Witam. Od ok. roku mam problem z wejściem mini-jack 3.5 w pilocie w zestawie głośników od Logitech x-540. Mogę się bawić przez 1h próbując wyginać wtyczkę w każdą stronę ale gorzej jak powyginam sobie wtyczkę. Czy da się jakoś naprawić to gniazdo w pilocie czy pozostaje tylko wymiana sprzętu? Głośniki mam ok. 4 lata i są sprawne tylko te głupie gniazdo mi się zepsuło z dobry rok może dwa lata temu. Pozdrawiam DjEvill

DjEvill ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Wszystko da się naprawić - to tylko kwestia ceny za wykonaną usługę. W tym przypadku może się okazać, że naprawa jest nieopłacalna - koszt wymiany gniazda jack może być zbliżony do wartości używanego ale sprawnego zestawu. Chyba, że znasz kogoś, kto naprawi Ci to gniazdo za browara, ewentualnie podejmiesz się tego sam. Problemem może być jednak zdobycie samego gniazda - mało prawdopodobne, by było to jakieś typowe gniazdo dostępne w handlu. Na Allegro widzę aukcje z samymi satelitkami do tego zestawu - zapytaj sprzedającego - być może ma do sprzedania samego pilota w dobrym stanie. albo przynajmniej ze sprawnym gniazdem jack.

:roll:

Raczej samego pilota nie dostanę. Problem polega na tym że gniazdo się rusza, tzn. chyba się odkleiło i rozszerzyło (skoro nie styka)

Cześć,

rozłóż pilot - sprawdź to sam a w razie czego lutownica w dłoń :slight_smile:

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

Rozłożyłem pilota, poluzowane gniazdo było, zalutowałem i działa tylko lewa słuchawka :confused: