Problem z Google Chrom, podczas oglądania filmików na Youtub

Witam. Mam problem z Youtobe na przeglądarce google Chrom. Mianowicie problem jest taki, kiedy oglądam jakikolwiek filmik w HD 720p na małym ekranie filmiki działają elegancko. A jeżeli oglądam filmiki na pełnym ekranie to obojętnie w jakieś rozdzielczości filmiki mi się zacinają. Problem występuje tylko na przeglądarce google Chrome. Jest ktoś w stanie pomóc mi rozwiązać ten problem ?

kadzik142 , proszę o konkretne zatytułowanie wątku, zignorowanie prośby będzie skutkować usunięciem topica z forum.

Ja mam wciąż ogólne problemy z flashem w Google Chrome, który ciągle mi zawiesza strony, które posiadają jakąś wstawkę we flashu. Kiedyś podziałała opcja wyłączenia jednej z wtyczek w Chromie, ale teraz ten problem się nie rozwiązuje. Ktoś ma skuteczne rozwiązanie tego problemu oprócz zmiany przeglądarki?

Z tego co wiem na starszych wersjach flesha google chrome chodzi poprawnie

Miałem ostatnio różne problemy z Flashem w Chrome. Dzięki paru prostym czynnościom udało się je załatwić.

http://forum.dobreprogramy.pl/chrome-brak-mozliwosci-pobierania-chomika-t502769.html#p3160346

Może u Ciebie też zadziała.