Problem z Google Chrome,Mozilla Firefox

witam,

mam taki problem,że nie moge korzystać z przegladarki Mozilla Firefox bo jak wchodze pokazuje mi coś takiego,że nawet mi się nie otwiera,a przeglądarka Google Chrome co chwile sie wyłącza bo pisze “Uwaga.Awaria! Program google chrome musi zakończyc prace.” . skanowałem 2 razy komputer i usuwałem wirusy ale to nic nie dało nie wiem co zrobić pomóżcie dzięki z góry .

Pobierz, rozpakuj, uruchom z ikonki “CIntRep.exe”, zaznacz wszystkie kratki i Go! Potem restart komputera.

http://download1us.softpedia.com/dl/f53 … 8-1288.zip

kubu12343 ,

Zapoznaj się ztematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Dalej nie działa.

Na początek adwCleaner i Delete, później wrzuć logi OTL i Extras na forum wg instrukcji tutaj

@UP zrobiłem,a zrobiłem to tak że sciągnałem revo unistaller i usunałem firefoxa zaawanasowanie (czyli wszystkie wpisy w rejestrze,usunięte zostały profile itd. ) sciągnałem na nowo Firefoxa i wszystko ładnie śmiga.a chorme mi nie potrzebne bo duzo pamieci pozera takze do zamkniecia.