Problem z Google - reklamy zamiast stron które chcę otworzyć

Gdy np. w Google wpisuje frazę “skarby” otwieram pierwszą stronę, niby się ładuje i po chwili przenosi mnie na jakieś strony xxx. Dopiero gdy potwierdzę link w miejscu gdzie wpisujemy adres strony eneterem, to strona zaczyna się poprawnie ładować.

Co z tym zrobić?

a jakiej przeglądarki używasz ?? może jej wina

Używam Firefoxa, ale w IE ten sam problem.

to może być sprawka jakiegoś syfu. Użyj Combofix i hijackthis a potem daj z nich obydwu logi. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

btw. Ciekawy i przydatny program.

a gdzie log z combofix? jest on na dysku C:\

Po prostu nie dałem loga z niego. To na razie chyba wystarczy?

To nie wystarczy! Po co zwracasz się o pomoc, jeżeli sam chcesz decydować o podjęciu odpowiednich działań. HijackThis sam nic nie usuwa i śmieci jak były, tak i są na Twim komputerze.

Rozpocznij od użycia narzędzia Fixwareout, a następnie stosujesz Combofix i zamieszczasz logi.

Narzędzia te usuwają automatycznie infekcje, które posiadasz.

Ok, myślę, że Fixwareout rozwiązał problem, ale dla pewności wklejam log:

Za pomoc bardzo dziękuje!

W systemie nadal są śmieci!

Po użyciu Fixwareout miałeś zastosować Combofix i wkleić log.

No cóż Twój wybór.

Witam, mam ten sam problem co powyżej. Na dokładkę >< krzaczy mi się explorer, ieexplore a w moich dokumentach mam 28000!! plików TMP o nazwach jak ‘pos1A00’ - kiedy usiłuję je usunąć explorer się krzaczy (może ze względu na ilość).

Poszperałam po forum i wyszło na to, że powinnam użyć 3 programów: Hijackthis, ComboFix i Fixwareout.

Pytanie jest takie, w jakiej kolejności się za to zabrać?

EDIT:

System: XP, antywirus: avast.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654 tu masz instrukcję

Wiem, czytałam ten temat :slight_smile: Chodziło mi o to czy ma jakiez znaczenie w jakiej kolejności używać tych 3 programów.

A tu prosze log z HJ:

=================EDIT==============

Log z ComboFix (w trakcie właczył mi się avast z ostrzeżeniem o trojanie, nie jestem pewna czy to ma jakiś wpływ na skan i czy mam zrobić kolejny)

Witam mam ten sam problem, oto mje logi:

hijack:

oraz z combofixa:

nie lepiej zrobić swój temat ??