Problem z google

Witam, wiem ze takich postow juz kilka było ale nie moge sobie poradzic z tym problemem. Po wpisaniu dowolnego tekstu w googlach wyskakuje błąd :

Przepraszamy,

… ale Twoje zapytanie przypomina automatyczne żądania generowane przez wirusy komputerowe lub aplikacje typu spyware. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników nie możemy go zrealizować.

Dostęp odzyskasz najszybciej, jak będzie to możliwe, więc ponów próbę wkrótce. Jeśli podejrzewasz, że Twój komputer lub Twoja sieć zostały zainfekowane, skorzystaj z programu antywirusowego lub programu usuwającego szpiegujące oprogramowanie, aby usunąć wirusy lub takie oprogramowanie z Twojego komputera. …

przeskanowałem ad-awerem, avastem, wyczysciłem c-cleanerem, przeskanowałem spybotem i nadal jest to samo.

Oto log z HJ :

http://wklej.org/id/617ec3e786

z góry dzieki

Na początek wyczyść Cockies i pamięć podręczną i z jakiej przeglądarki korzystasz??

Wyczyściłem - problem jest nadal. Używam Mozilla Firefox.

Ściągnij program CCleaner i przeczyść dysk, rejestr. Jak dalej nie pomoże to coś z logami masz, a tego nie sprawdzę bo się nie znam na logach.

lubelmar , pisałem już o tym. Też podobnie miałem, po ok. 36-48h efekt sam ustąpił. Jak można się dowiedzieć, jeżeli google uzna, że Twe zapytanie jest podejrzane to dostajesz automatycznie bana na max 48h, wtedy to, jak sam pewnie wiesz, wyszukiwanie w google możliwe jest wyłącznie po wpisaniu tekstu z obrazka.

Ok, moze samo minie :confused: obu jak najrzadziej trzeba było wpisywać. poczyszcze czym sie da. Rozumiem, że log czysty. Pozdrawiam wszystkich.

Log ok tylko dużo w autostarcie zbędnych rzeczy

a konkretnie, które sa całkiem zbędne ??

C:\Program Files\Motorola\SMSERIAL\sm56hlpr.exe

C:\Program Files\PowerForPhone\PowerForPhone.exe

C:\Program Files\Common Files\InstallShield\UpdateService\ISUSPM.exe" -scheduler

D:\Program Files\Winamp\winampa.exe"

C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\Reader_sl.exe"

C:\Program Files\QuickTime\QTTask.exe" -atboottime

C:\Program Files\Nokia\Nokia PC Suite 6\PCSuite.exe" -onlytray

C:\Program Files\Nokia\Nokia PC Suite 6\PCSync2.exe" /NoDialog

C:\Program Files\Windows Media Player\WMPNSCFG.exe

C:\Program Files\Nokia\Nokia PC Suite 6\PcSync2.exe" /NoDialog (User ‘SYSTEM’)

C:\Program Files\Nokia\Nokia PC Suite 6\PcSync2.exe" /NoDialog (User 'Default

lubelmar , ściągnij sobie program [AutoRuns] z pakietu sysinternals suite i na zakładce logon zobacz ile niepotrzebnych rzeczy ładuje się w Twym systemie.

Nazwij temat konkretnie. Poczytaj zasady pisani ana forum, inaczej wyciągnę konsekwencje.