Problem z GordianKnot 0.35 i DivX 6.4 Pro

Witam

Mam problem z GordianKnot 0.35 i kodekiem Divx 6.4 Pro a mianowicie po wykonaniu vob-ów i po ustaleniu kodeka na DivX 5 (mam zainstalowany DivX 6.4 Pro) otwieram plik *.d2v wybieram wcześniej przygotowaną ścieżkę dźwiękową w formacie mp3, ustalam żądaną rozdzielczość i wciskam na test kompresji jakieś 5% standardowo i wszystko idzie dobrze i nic się nie wywala. Leczy problemy zaczynają się jak ustawie wcześniej we właściwościach kodeka: pierwszy przebieg, drugi przebieg i przebieg napisów końcowych a także wyłącze certyfikaty DivX. Wtedy to pojawiają się kłopoty, gdy chcę otworzyć plik *.d2v lub puścić test kompresji, wyskakuje mi coś takiego:

“An unknown error occurred (may be corrupted date) (error code 100)”

“Expectation EOSError in module GordianKnot.exe at 0000F826. System error code 5. Odmowa dostępu.”

„Instrukcja spod „0x000000” odwołuje się do pamięci pod adresem „0x000000”, pamięć nie może być ready.”

„Umieść DGDecode.dll w folderze avisynth plugin”

Nawet gdy umieszczę plik DGDecode.dll w żądanych folderach nic nie pomaga :frowning:

Moje pytanie jest takie co zrobić aby nie wywalało mi takich komunikatów i czy program GordianKnot 0.35 może współpracować z kodekiem DivX 6.4, 6.4 Pro czy musi to być kodek DivX 5.2.1, 5.2.1 Pro

Mój sprzęt to Barton 3200, 1,5GB RAM, grafika 6600GT, zasilacz Chieftec 450W