Problem z Gothic II

Witam! mam problem z grą Gothic II. Instaluję oczywiście oryginalną grę, a potem włączając grę wyskakuje okienko Trwa wczytywanie… Proszę czekać, i po chwili znika. Wiem, że wymagania gry są spełnione, lecz nie jestem pewien czy nie jest to problem karty graficznej i sterowników. Moja karta to NVIDIA GeForce FX 5200. Proszę powiedzcie jakie sterowniki, bądź jak skonfigurować grę.

Oczywiście najnowsze ;D Z tego co pamiętam to wyszło parę patchy do G2 więc też spróbuj

coś mi się zdaje ze karta graficzna jest za słaba

Mi Gothic 2 chodził na Geforce MX 440.

http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl - Tutaj masz link do sterowników.

ale chodzi mi o to jakie sterowniki sciagnac i jak skonfigurowac pliki! najnowsze sterowniki wcale nie sa najlepsze

mi chodziło na tych co je na płytce dostałem z tej grafy ale to dawno było i nie pamiętam jakie to były na pewno nie były najnowsze bo karta miała z 8 lat jak gothica miałem potem mam nową nie wiele lepszą integre i zbieram na nową

pryku , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif