Problem z gothiciem 3

Siema mam problem z gothiciem 3 podczas ladowania wszuystko OK ale pod koniec jak pasek dojdzie do końca wyskakuje takie coś

eee04fd24c25258cm.jpg

Ale jest to tylko jeśli zminimalizuje jeśli wyłącze gre to sie to razem wyłącza. Co robić??

Złączono Posta : 27.11.2006 (Pon) 15:15

I nie piszcie że chodzi o to że gra nie wejdzie na mój sprzęt bo to napewno tego nie dotyczy;)

Radeon 9600pro, mercury 266a FDSX, 512mb ram, Althon 1700/2000. Pewny jesteś…? Słaby sprzęt jak na Gothic 3.

Ale jakbyś nie wiedział to gra wogle powinna sie uruchomić nawet przy takim sprzęcie ale sie ciąć w kit a n ie błąd wyskakiwać ale nie oczywiście ty wiesz lepiej :x

To uruchamiaj dalej :mrgreen:

Tak ciekawe jak.

Złączono Posta : 27.11.2006 (Pon) 16:26

Umiecie mi pomóc?? :frowning:

Gra orginalna?

Nooo

Jesteś Administratorem komputera? Czy masz ograniczone konto?

Admin. Co to ma do żeczy??

Złączono Posta : 27.11.2006 (Pon) 18:13

Dobra jakoś udało mi sie kliknąć ignoruj. Ale mam inny problem nie wiem czemu ale gra chodzi dobrze płynnie na 1024/ … ale nie wiem czemu nie moge nic robić nie moge zagadać do nikogo (nie podswietlają sie), nie moge niczego podnieść tez sie nie podswietla ani nie moge biegać ani nic robić tylko moge chodzić i zmieniać widok itd. Wiecie może co tera?? GRA ORGINAł !!

mam angielska wersje wrzucam spolszczenie i mi gra niechodzihttp://forum.dobreprogramy.pl/ … _mutny.gif

masz windowsa z SP2?, jesli nie to wywal giere zrób formatkę systemu, zainstaluj winXp z dodatkiem Service Pack 2 i zainstaluj Grę. Mam podobny sprzet i orygilalna gierę i nie mam problemów z graniem e G3

Mam sp2 inaczej by mi ni chodził.

Złączono Posta : 28.11.2006 (Wto) 15:23

A formata nie zrobie nawet dla G3:P

:x

Tak patrzac na inne fora to poprostu widzialem ze taki blad pojawial sie przy zlym patchu i zlym cracku… ale masz oryginal :x :mrgreen:

no serio orginał !!

Otworzyć w np. notatniku i zastosować się do porad podanych na forum Gothica.

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.