Problem z gra 2moons w sieci Multimedia

(system) #1

Mam pytanie czy gracze którzy są posiadaczami internetu w sieci Multimedia maja problem z gra. Chodzi mi o to ,że w godzinach popołudniowych w moim przypadku od godziny 14 do ok. godziny 23 nie da sie grac. Pingi w grach FPP etc. są normalne natomiast w 2moons nie. Jeżeli już jakimś cudem wbije na serwer bo zazwyczaj pisze cannoct connect to server to po kilku minutach albo odrazu leci DC. Bardzo mi zależy na odpowiedzi bo nie wiem czy poprostu trzeba sformatowac dysk bo wina lezy po mojej stronie czy może w jakis inny sposob. Zaznacze również ,że posiadam program antyvirusowy Kaspersky ale nawet kiedy go wyłączam to efekt jest taki sam.

(Kornel T) #2

Odnośnie formata: przestańcie widzieć to jako lek na wszystko. Format to ostateczna ostateczność, na pewno błąd tkwi gdzie indziej. Ja mam kompa nie formatowanego 3 lata, bez przerwy coś instaluję/kasuję, robię mnóstwo rzeczy przy kompie a Winda działa niezawodnie jak przy instalacji. Po prostu trzeba umieć posługiwać się systemem to wszystkie błędy da się naprawić w mig.

(Freeepdd) #3

wina zapewne leży po stronie Multimedi, tu masz podobne przypadki i instrukcję co do maila jaki do nich w tedy trzeba wysłać, ja wczoraj wysłałem, jednak jestem sceptycznie nastawiony, po prostu nachapali się klijętów w poszczególnych miastach i sieć nie wytrzymuje w godzinach kiedy wszyscy wracają do domu, no ale spróbować warto.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... owiedzieli