Problem z grą BMW M3 Challenge

(S Loeb) #1

Proszę o pomoc.

Zainstalowałem grę tj. w temacie. Po uruchomieniu jej KIS7 wykrył mi keylogger (nie wiem co to jest).Po wykryciu zablokowałem dostęp. Po ponownym wł. gry wyświetliła się informacja, że Windows nie może uzyskać dostępu to pliku i nie mogę jej wł bo cały czas wyświetla się ta informacja.

(luk4$h) #2

Keylogger to typ programów komputerowych, które służą do wykrywania haseł. Zapisuje w pliku wszystko co napiszesz na klawiaturze. A jaka informacja Ci sie pokazuje? Ze wykryło keylogger?

(S Loeb) #3

Pisze tak:

Wykryto aplikację typu “keylogger”. Proces próbuje przekierować wejście klawiatury.

(luk4$h) #4

Możesz go zablokować. To rozwiązuje częściowo problem. W tym wypadku należy zainstalować aplikację, która będzie blokowała wpisane słowa z klawiatury i dalsze jej wysyłanie. Anti-keylogger V 5.

Czyli można powiedzieć że jesteś bezpieczny. Możesz włączyć komputer w trybie awaryjnym… i przeskanować programem Anti-Keylogger Elite V3.3.3.

(S Loeb) #5

OK zrobi się, ale czy w grę będę mógł grać?

(pycia14) #6

Skąd ściągałeś grę?Daj logi z HijackThis i Combofix w dziale “Bezpieczeństwo i logi z HijackThis”

viewtopic.php?f=16&t=36654

(luk4$h) #7

Jak to bedzie jakiś ważny plik, który jest niezbedny do gry to raczej nie. Ale nigdy nie wiadomo. Najwyżej zainstalujesz jeszcze raz gre. A tą gre ściągałeś z vortalu dobreprogramy.pl?

(S Loeb) #8

Grę pobrałem z www.gamikaze.pl a co do logów to nie wiem jak to się robi bo nie robiłem tego jeszcze.