Problem z grą (grafika)

Witam, znowu ja …

Tak więc zainstalowałem ten sterownik co mi jeden z użytkowników polecił Radeon omega drivers i nie działał mi płynnie LOL tak więc postanowiłem poszukać jego najnowszej wersji. Znalazłem go bez trudu i zaintalowałem (wcześniej odinstalowywując jego poprzednią, słabszą, wersję). I teraz podczas gry czasami mi spadają FPS’y tak więc odpalam 1 raz gre było bardzo dobrze 0 ścin jade drugi raz cały mecz do du…y ponieważ miałem laggi i to olbrzymie. Uruchamiam odnowa komputer i 2 mecze pod rząd nie ma lagów, zadowolny przechodze do kolejnego i od samego początku są lagi. Czyli jakby czasami się czytał ten sterownik czasami nie i jakieś 2-3 mecze miałem takie że w 25-30 minucie się zaczynały lagi czyli wtedy gdy jestem najbardziej potrzebny drużynie w team-fightach. Proszę o pomoc.

Jak grasz prze neta to może być wina samego połączenia, a nie sterownika. Włącz jakąś grę singleplayer i wtedy zoacz. Jak będzie to samo, wywal te omegi i wgraj oryginalne ze strony AMD. Przydałoy się żeyś też podał jaką ma grafikę i co to jest za gra.

Gra to League of Legends a z internetm to na 90% to nie jest to mam 10mb/s internet i mam ping max 60 to wina fps’ów ściagłem inne sterowniki (ze strony producenta laptopa) i ide sprawdzić. moja karta graficzna to ati radeon xpress 200m laptop Gateway

No i wszystko jasne. Wina może być w samej graficzne, ponieważ gra wymaga GF 8800, który ma 512MB RAM, a Twoja karta ma 256, a ilość pamięci niestety ma przełożenie na FPSy, tak samo jak RAM razem z procesorem na działanie samego komputera i niestety wygląda na to, że nie pograsz na tym lepie, gdyż w nie wszystkich można wymienić grafę i bawiam się, że Twój się do nich zalicza…