Problem z grą/mi "lagi"

Witam , piszę tutaj temat gdyż mam problem dotyczący większości gier . Otóż chodzi o to iż , gra np. Stranglehold DEMO ma wymagania ( wypisuje z płyty ) takie procesor 1,5 GHz , 512 MB RAM , karta graficzna 128 MB , 1,32 GB miejsca na dysku , ja mam sprzęt taki : procesor 1.6 Ghz ( po podkręceniu 1,85 GHz ) , 1.2 GB RAM , karta graficzna GeForce 7600 GS ( na pudełku pisze że “512 MB” DDR2 ) I mam takie lagi że szkoda gadać . Odpalam grę na początku lekka ścinka , pozniej jak sie porusza do przodu to lag na 10 sek i znowu zero lagów i zaraz znowu występują lagi i tak ciągle , aż do momentu gdzie wchodzę gościem do budynku i wyskakuje blue sreen z przeżutem pamięci fizycznej czy coś takiego … Prosze , powiedzcie mi o co chodzi i dlaczego mam takie lagi mimo iz spelniam wszystkie wymagania -,- .

I jeszcze takie małe pytanie , jak bezpiecznie oczyścić dysk C:/ aby nie usunąć plików systemowych ani nic innego nie zrobić czego bym żałował ?

I jeszcze jedno ;p Grał ktoś może kiedys w gre LoL ? “League of Legends” i wie ile bede mial fpsów na takim sprzecie jak na górze ? Bo kurcze nie wiem czy pobierać znowu ;o

Z góry dzięki za pomoc .

Minimalne wymagania systemowe to nic innego, jak minimalne wymagania do URUCHOMIENIA gry, a nie do komfortowej gry, to raz. Dwa, twoja karta graficzna to szmelc, nawet jak na stare gry jest on mało wydajna. Skoro masz bsody, może też być fizycznie uszkodzona. A tak swoją drogą, wymagania gry cytowane z portalu gry-online:

Core 2 Duo 2.13 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 7800 lub lepsza), 15 GB HDD, Windows XP/Vista

Z jakiej płyty ty wziąłeś te swoje niby niskie wymagania, skoro ściągnąłeś DEMO gry? ;>

Co do czyszczenia dysku, ccleaner.

W grach MMO możesz mieć jeszcze większe lagi, raz że net, dwa spora ilość ruchu na mapie.